Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Daži ieteikumi matu kopšanai rudenī

Matu kopšana rudenī (Image by Free-Photos from Pixabay)

Nav noslēpums, ka rudens pārbauda mūsu organisma aizsargspējas un imunitāti. Vēsā, mitrā un tumšā laika ietekmē var ievērojami pasliktināties sejas ādas stāvoklis, plaisāt lūpas, roku un pēdu āda var kļūt raupja, ķermeņa āda var palikt sausa un arī matu stāvoklis var ievērojami pasliktināties. Ko darīt, lai mati rudenī nezaudētu vasarā iegūto mirdzumu?

Ieteikumi matu kopšanai rudenī, lai mati būtu veselīgi un mirdzoši:

  • Matu mitrināšana ir viena no ikdienas kopšanas būtiskākajām daļām, izvēloties mitrinošus šampūnus un balzāmus, tomēr, jāatceras, izvēlēties savai matu struktūrai atbilstošus līdzekļus. Matu mitrināšanai un bagātināšanai ar vērtīgajām vielām labi kalpo linsēklu, saulespuķu, mandeļu, kokosa, kā arī bagātīgā argāna eļļa, intensīvi barojošas maskas un kondicionieri.
  • Sākoties rudens sezonai būtu vēlams atturēties no dažādu karsto ierīču lietošanas, kaut arī šis ir periods, kad dažādas veidošanas ierīces palīdz frizūru un ikdienas matu sakārtojumu veidošanā, lai pasargātu savus matus, lieto aizsardzības līdzekļus pret karstumu!
  • Lai uzturētu matu veselību arī no iekšienes, ieteicams lietot uzturā produktus, kas satur daudz antioksidantus, it īpaši C, E un B vitamīnus!
  • Visefektīvākais veids, protams, ir matu atjaunojošās procedūras, kas ātri un efektīvi atjaunos matu veselīgo izskatu, mitrinās un pilnvērtīgi baros tos!

Lasi arī šos padomus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...