Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dekoratīvās betona grīdas – aktuāls industriālā dizaina elements interjerā

Grīda augstai noslodzei, betona grīda interjerā, Foto: Velve M.S. tehnoloģijas

Vēl samērā nesenā pagātnē betona apdari neuzskatīja par pabeigtu interjera elementu, bet tikai par pamatu, kam virsū klāja nākamo apdares slāni. Taču laika gaitā, kā zināms, modes tendences mainās, un pēdējā laikā betona sienas, grīdas un citi industriālā dizaina elementi ir kļuvuši ļoti aktuāli. Mūsdienās tos izmanto ne tikai industriālajās zonās, bet arī birojos un dzīvojamās telpās.

Lai gan šķiet, ka betons ir “auksts” materiāls, tas var radīt lielisku fonu dažādu stilu interjeram, piemēram, lakoniskam skandināvu minimālismam, lauku šikam Provansas vai Latvijas gaumē, bohēmiskai greznībai vai roka iedvesmotam skarbumam.

MAPEI dekoratīvās cementa grīdas jūsu interjeram

Ņemot vērā šo aktuālo pasaules dizaina un būvniecības tendenci, SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" saviem klientiem piedāvā īpašus itāļu ražotāja MAPEI cementa bāzes produktus, kas atgādina stilizētu betona virsmu: ULTRATOP un ULTRATOP LOFT.

ULTRATOP ir pašizlīdzinošs grīdas pārklājums, kas 6 līdz 50 mm biezumā tiek uzliets uz iepriekš sagatavotas betona grīdas pamatnes. ULTRATOP pieejams 6 dažādos toņos, un iespējams izvēlēties gan pulētu, gan nepulētu virsmu. Pievienojot sastāvam dažādas frakcijas dekoratīvos akmeņus, iespējams iegūt arī “Teraco” grīdas efektu.

ULTRATOP LOFT ir piemērots ne tikai grīdu, bet arī sienu apdarei. Šo pārklājumu uz iepriekš sagatavotas pamatnes uzklāj ar špakteļlāpstiņu 2 līdz 3 mm biezumā, veidojot dažādus virsmas efektus – plankumainu, vecinātu vai raupju. ULTRATOP LOFT tiek piedāvāts 60 dažādās toņu nokrāsās, tā ka kombinācijā ar meistara izmantoto tehniku dod iespēju panākt patiesi neatkārtojamu rezultātu.

Kādēļ ULTRATOP un ULTRATOP LOFT ir lieliska izvēle ?

Papildus iepriekš minētajām vizuālajām kvalitātēm, ULTRATOP un ULTRATOP LOFT grīdas segumi ir arī izturīgi, viegli kopjami un estētiski. Atkarībā no aizsargpārklājuma veida, tiek iegūta noturība pret traipiem, un palielināta nodilumizturība. Betona grīda būs laba izvēle arī tādēļ, ka uz tās tik ļoti neizceļas putekļi, tādēļ kopšana būs nepieciešama retāk. Uz šādas grīdas arī lieliski izcelsies košs paklājs, dīvāns un arī telpaugi.

ULTRATOP sistēmas grīdas ir ļoti noturīgas, tāpēc ir piemērotas telpās ar augstu noslodzi, piemēram, lidostās, sabiedriskās iestādēs un tamlīdzīgi.

Līdz šim ULTRATOP un ULTRATOP LOFT sistēmas grīdas ieklātas daudzos objektos visā Baltijā, no kuriem ievērojamākais ir Lietuvas prezidenta pils pieņemšanas zāle.

Ir svarīgi, lai ULTRATOP un ULTRATOP LOFT grīdas tiktu ieklātas tehnoloģiski pareizi, to vajadzētu darīt profesionāļiem, tādēļ SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" saviem klientiem sniedz konsultācijas un tehnisko atbalstu objektā.

Velve M.S. Tehnoloģijas un MAPEI – uzticami partneri ar ilggadīgu pieredzi

SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" jau 22 gadus Latvijā un 4 gadus visā Baltijā pārstāv itāļu uzņēmumu MAPEI S.p.A. MAPEI pasaulē jau 85 gadus pazīstams kā viens no lielākajiem būvniecības produktu ražotājiem ar 68 rūpnīcām un izpētes laboratorijām visā pasaulē. Uzņēmums ik gadu produktu izstrādei un attīstībai atvēl 5% no uzņēmuma gada apgrozījuma.

SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" ir izveidojis plašu tirdzniecības tīklu un uzņēmuma galvenie produkti ir hidroizolācijas materiāli, flīžu līmes, industriālie grīdu pārklājumi, betona piedevas un citi.

Ja jums radusies interese par šo interesanto dizaina risinājumu, vai arī nepieciešama konsultācija kādā citā ar būvniecību saistītā jautājumā, SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" zinošie specialisti ir gatavi jums palīdzēt, sniedzot konsultācijas pa tālruni 67460990 vai rakstot uz mstehnologijas@velvemst.lv .


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...