Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dentamix zobārstniecība Ādažos – ērti sasniedzami augstas klases speciālisti visai ģimenei

Zobārstniecība Ādažos, Zobārsts, foto: Andrea Piacquadio on Pexels.com

Augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumi sen vairs nav tikai galvaspilsētas iedzīvotāju privilēģija. Soli ārpus Rīgas ir spērusi arī ilggadīgu klientu uzticību jau iemantojusī mūsdienīgā zobārstniecības klīnika Dentamix, atverot jaunu filiāli Ādažos.

Zobārsts Ādažos – pēc kvalitātes vairs nav jābrauc uz Rīgu

21.gadsimta tehnoloģiju attīstība un izmaiņas domāšanas veidā ir devušas iespējas arvien lielākam cilvēku skaitam doties dabas un harmonijas virzienā – prom no pārblīvētajām lielpilsētām, bet tai pat laikā saglabājot savu dzīves kvalitāti un pieeju nepieciešamajiem pakalpojumiem.

Tāds ir arī Dentamix jaunās filiāles mērķis – sniegt augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus ne tikai Ādažu, bet arī Baltezera, Bukultu, Berģu, Garkalnes, Carnikavas, Juglas un citu tuvāko apkaimju iedzīvotājiem, kas viņiem būtu ērti sasniedzami dzīves vietas tuvumā.

Kā uzsver Dentamix klīnikas vadītāja Ineta Majore, Ādažu filiālē klientiem tiks nodrošināts tāds pats pakalpojumu klāsts kā Rīgas klīnikā, tikpat augstā kvalitātē, ar to pašu aprīkojumu un materiāliem. Klientiem pie laba zobārsta vairs nav jādodas uz Rīgas centru. Varētu šķist, ka attālums līdz Ādažiem nemaz nav tik liels, taču, ja ņemam vērā augstās benzīna cenas, sastrēgumos pavadīto laiku un nervus, maksu par auto stāvvietu, kļūst skaidrs, ka izvēle apmeklēt zobārstu Ādažos ir daudz ērtāka un loģiskāka.

Tāpat filiāles izveidotāji uzsver, ka tā ir zobārstniecība visai ģimenei – šeit būs gaidīti gan bērni, gan pieaugušie.

Kādos gadījumos visbiežāk meklējam zobārsta palīdzību?

Zobārstniecības speciālisti un gan jau arī paši pacienti ir novērojuši, ka ceļu uz stomatologa kabinetu cilvēki visbiežāk meklē divos gadījumos – kad dzīvi neciešamu sāk padarīt zobu sāpes, vai kad nav apmierināti ar zobu izskatu.

Lai arī speciālisti nepaguruši mudina tautu atnākt uz profilaktisko vizīti vismaz reizi gadā, kas ļautu identificēt problēmas, kamēr tās vēl nav samilzušas, realitātē cilvēkiem ir tendence nogaidīt līdz pēdējam brīdim, kad zoba sāpes jau tiešām vairs nav paciešamas. Tam par iemeslu bieži vien ir bailes no zobārsta, kas raksturīgas ne vien bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Mūsdienās zobu labošana un citas manipulācijas vairs nelīdzinās viduslaiku spīdzināšanas ainām – tas ir vēl viens no joprojām dzīvajiem veco laiku stereotipiem, kura nepatiesumu Dentamix speciālisti ik dienu pierāda savā darbā, gan Rīgas klīnikā, gan jaunajā Ādažu filiālē. Pret pacienta psiholoģisko stāvokli šeit vienmēr izturēsies ar cieņu un iejūtību, jo ne mazāk svarīga par speciālistu profesionālo kvalifikāciju klīnikai vienmēr bijusi arī viņu spēja saprasties, izveidot savstarpējas uzticēšanās saikni ar klientu.

Iepazīstieties arī ar pieredzējušās zobārstes Inetas Majores padomiem, kā atšķirt dažādus zobu sāpju veidus, un kad zobārsta apmeklējumu var vēl atlikt, bet kad – ne.

Balti zobi un skaists smaids – labsajūtai un pašapziņai

Nenoliegsim, cilvēka dzīves kvalitātei un pašapziņai ir svarīga ne tikai zobu veseliba, bet arī izskats. Vēl viens no stereotipiem, ar kuru jums palīdzēs tikt galā Dentamix zobārstniecības speciālisti, ir tāds, ka skaists smaids, mirdzoši balti zobi ir tikai Holivudas zvaigžņu privilēģija, kas nav pieejama parastam Latvijas mirstīgajam. Mūsdienu zobārstniecības iespējas un speciālistu kvalifikācija spēj pilnībā nodrošināt gan zobu veselību, gan estētiski pievilcīgu izskatu jebkura vecuma klientiem.

Metožu klāsts, kā tikt pie skaista smaida, ir ļoti plašs – sākot no zobu balināšanas, kas pretēji vēl vienam vecam stereotipam, mūsdienās vairs nav bīstama zobu emaljai, līdz pat izturīgajiem keramikas zobu kroņiem, kas ir ļoti laba ilgtermiņa investīcija veselībā un dzīves kvalitātē.

Ja jūsu zobi jebkādā veidā sagādā diskomfortu – nemokieties, nebaidieties un lieki negaidiet! Labāk pieraksties uz vizīti pie iejūtīga un kvalificēta zobārstniecības speciālista jau tūlīt!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...