Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Drošības sistēmas bīstamu objektu atklāšanai sabiedriskās vietās un organizācijā.

Pamesta soma - bīstams objekts, Image by Stela Di from Pixabay

Pamesta soma - bīstams objekts, Image by Stela Di from Pixabay

Drošība vienmēr pirmajā vietā! Tas ir galvenais, kam pievērš uzmanību tādas iestādes, kā lidostas, bankas, muitas dienesti un īpašās vienības, kā piemēram, robežsarzde, policija, kā arī valsts un privāto uzņēmumu drošības dienesti. SIA “Arkada – M” Baltijas drošības tirgū darbojas jau 15 gadus un skaidro, kā atklāt bīstamu objektu un novērst teroraktu.

Drošības sistēmas gaisa līnijās

Drošības nodrošināšana gaisa līnijās ir prioritāra lidostu darbībā. Terorisms lidostās un lidmašīnās ir kļuvis par vienu no mūsu laika galvenajām problēmām, rentgena skeneri joprojām ir visefektīvākais veids, kā to apkarot:

Bagāžas pārbaudes rentgena iekārtas ir katrā lidostā. Ar amerikāņu kompānijas Astrophysics skenera palīdzību dažu sekunžu laikā ir iespējams atrast bīstamu priekšmetu lielā čemodānā, jo operators novēro tā trīsdimensiju attēlu "gaismā", izpētot katru to tilpuma centimetru.

Izejot uz ārkārtas izsaukumu, Iekšlietu ministrijas īpašo spēku darbinieki ņem līdzi Izraēlas uzņēmuma Vidisco ražotu portatīvo rentgena sistēmu, ar kuras palīdzību iespējams ātri izmeklēt jebkuru aizdomīgu priekšmetu un noteikt tā bīstamības pakāpi.

Starp SIA Arkada-M piegādātajām precēm ir arī Itālijas uzņēmuma CEIA portatīvie un izliektie metāla detektori, kas tiek izmantoti gaisa pasažieru pārbaudei, mūsdienīgi līdzekļi narkotiku un sprāgstvielu noteikšanai.

Drošība muitas un drošības dienestos, kā arī uzņēmumos

SIA Arkada-M darbinieki pastāvīgi veic rentgena un citu muitas un drošības dienestu rīcībā esošo iekārtu apkopi. Uzstādīto aprīkojumu var redzēt robežšķērsošanas vietā Igaunijas pilsētā Narvā, Lietuvas Republikas parlamentā un lidostā Rīga.

Kopš 2008. gada Arkada-M ir licencēts Aizsardzības ministrijas un kopš 2012. gada arī Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas piegādātājs. Mēs lepojamies, ka mūsu klientu vidū ir tādas iestādes kā Latvijas Nacionālā banka, Latvijas Saeima, Nacionālie bruņotie spēki, AS Latvenergo.

Par SIA “Arkada – M”

SIA Arkada-M, Ltd Baltijas drošības tirgū darbojas kopš 2006. gada. Firmas galvenie klienti ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas muitas dienesti, policija, tostarp tās īpašās vienības, robežsardze, banku, valsts un privāto uzņēmumu drošības dienesti.

Uzņēmums specializējas ne vien dažādu drošības sistēmu un pretterosima ierīču, bet arī bezkontakta termometru un temperatūras mērīšanas bloku uzstādīšanā un apkopē.

Savas jubilejas dienās SIA Arkada-M komanda pateicas visiem klientiem un partneriem par uzticību un veiksmīgo sadarbību šo 15 gadu laikā. Esam gatavi jauniem darba posmiem!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...