Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ēdieni, kas atbrīvos no ziemas tauciņiem

Diētisks ēdiens pavasarim, Image by StockSnap from Pixabay

Diētisks ēdiens pavasarim, Image by StockSnap from Pixabay

"Kā nomest svaru" ir viens no aktuālākajiem jautājumiem pirms karstās sezonas iestāšanās. Ik pavasari meklējam veidus, kā atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, lai vasarā jau varētu baudīt ikdienu ar slaidu ķermeni. Lai atbrīvotos no liekajiem ziemas tauciņiem, ietver savā ikdienas maltītē sekojošus produktus.

Zemenes

Zemenēs ir tik liels šķiedrvielu saturs, ka tas padara tās par labu svara zaudēšanas izvēli. Apēdot 8 papildu gramus šķiedrvielu uz katrām 1000 kalorijām dienā, zaudē apmēram 2kg no sava svara. Vienā tasē zemeņu ir aptuveni 3 grami šķiedrvielu un vairāk nekā visas dienas ieteicamā C vitamīna deva, kas kā zināms ir antioksidants, kas palīdz saglabāt veselīgu ādu.

Olas

Olas ir piepildītas ar olbaltumvielām, kas novērš izsalkumu. Diētas, kurās brokastīs ēd olas, ļauj zaudēt līdz pat divām reizēm vairāk svara, kā citās diētās.

Salāti

Svaigas salātlapas ir ar šķiedrvielām un ūdeni bagāts pārtikas produkts, kas var radīt sāta sajūtu un palīdzēt novērst pārmērīgu kaloriju uzņemšanu vēlāk. Salātu ēšana pirms pamatēdiena var samazināt kopējo kaloriju daudzumu ēdienreizes laikā līdz pat 12 procentiem. Bet ja neesi salātu cienītājs, tad tev jāzina, ka dārzeņu zupas sasniedz to pašu rezultātu.

Sēnes

Sēnes ir gaļīgas, bet tajās ir tikai neliela daļa to kaloriju, ko satur sarkanā gaļa. Cilvēki, ēdot sēņu ēdienus, jūt tādu pašu sāta sajūtu, kā ēdot gaļas ēdienus.

Garneles

Garneles ir liess un sātīgs produkts, kas var būt gan kā izcila sastāvdaļa salātiem vai pat atsevišķa uzkoda. 100g vārītas garneles satur vien 80 kcal.

Kefīrs

Kefīrs ir lielisks atslodzes un diētas produkts. Tas rada sāta sajūtu, turklāt satur maz kalorijas. To var dzert kā piedevu, kā arī būt par lielisku sastāvdaļu dažādiem salātiem.

Bezpiedevu jogurts

Bezpiedevu jogurts ir lielisks krējuma aizstājējs. Tajā ir divas reizes mazāk kaloriju nekā krējumā ar vismazāko tauku procentu (12%).

Skābēti kāposti

Skābēti kāposti ir šķiedrvielām bagāti, satur daudz vērtīgu baktēriju un vitamīnu, tai skaitā vitamīnu C. Labākais skābajos kāpostos priekš tievēt gribētājiem ir tas, ka tie ir mazkaloriju produkts!

Lasi arī:

Garšīga diēta un laba pašsajūta – tas ir iespējams!

2-16 stundu neēšanas pauze - labs veids kā atbrīvoties no liekiem kilogramiem

Olu – citrusaugļu diēta maksimāli ātram tievēšanas rezultātam!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...