Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

‘’Ērkšķu’’ Elīna atklāti par dzīves pārbaudījumiem un sarežģīto mīlestību

Elīna.Foto: Elīnais privātais arhīvs

Šova ‘’ Caur Ērkšķiem uz…’’ 5. sezonas dalībniece Elīna ir enerģiska, atklāta un dzīvespriecīga 37 gadus veca sieviete. Elīnai netrūkst nedz mīlestības, ko sniegt savai ģimenei, nedz radošuma, ko realizēt darbā, tomēr dzīvot pilnvērtīgi neļauj alkohols. Jau vairākus gadus Elīna nespēj līdz galam atbrīvoties no alkohola postošās ietekmes.

Bērnība draudzīgā daudz bērnu ģimenē

Atšķirībā no daudzām citām ‘’Ērkšķu’’ šova dalībniecēm, Elīnas bērnība nav bijusi traumatiska. Viņa uzaugusi draudzīgā septiņu bērnu ģimenē. Tēvs gan mēdzis šad tad iedzert, bet mamma alkoholu nav lietojusi vispār. Kad Elīnai bija pieci gadi, viņas tēvs aizgāja mūžībā un mammai vienai nācās rūpēties par kuplo bērnu pulciņu. Pēc vidusskolas absolvēšanas arī Elīna uzreiz sākusi strādāt, lai maksimāli varētu atbalstīt mammu. Šobrīd arī Elīnas mamma ir mirusi, bet brāļi un māsas saglabājuši siltas attiecības un nepieciešamības gadījumā sniedz viens otram palīdzīgu roku.

Kas ķīvējās, tas mīlējās

Tālajā 2001. gadā Elīna sastapa savu dzīvesbiedru. Abi iemīlējās un uzsāka kopdzīvi. Elīna dzemdēja meitu, kura šobrīd jau uzsākusi skolas gaitas. Sieviete sapņoja par kāzām. Elīna gribēja, lai svinības notiek ar vērienu, bet bildinājums nesekoja. Pēdējos gados pāra starpā arvien biežāk radās dažādas konfliktsituācijas. Daļai ķīviņu par iemeslu bija Elīnas pārmērīgā aizraušanās ar alkoholiskiem dzērieniem. Arī šobrīd Elīna dzīvo pie draudzenes. Sieviete neslēpj, ka atkal sanācis pamatīgi sastrīdēties. Vīrietim interesējot vien meita un savai dzīvesbiedrei viņš diži nekādu uzmanību nepievēršot. Arī precēties Elīna vairs nevēloties, taču šķirties ne tik. Viņa zina, ka jau pavisam drīz abi atkal salīgs mieru. Sieviete arī sapņo par vēl vienu mazuli – puisīti, bet dzīvesbiedru par šiem saviem sapņiem viņa pagaidām vēl nav informējusi. Nav arī īsti skaidrs vai vēl kādu bērnu varēs dzemdēt samilzušo veselības problēmu dēļ. Elīnai ir problēmas ar muguru un, lai tās atrisinātu nepieciešama operācijas, kuras izmaksas ir aptuveni 1500 eur un šobrīd sievietei šāda nauda summa nav pieejama.

Pajukusi draudzība ar ‘’Ērkšķu’’ šova dalībnieci Diānu

Elīna ar šova ‘’ Caur ērkšķiem uz…’’ 5. sezonas dalībnieci Diānu ir pazīstamas jau daudzus gadus. Abas kopā piedzīvojušas tiešām daudz. Pēdējos gadus gan sievietes vairāk par visu vienojusi alkoholisko dzērienu lietošana. Tieši šī iemesla dēļ abu draudzība nesen pajukusi. Elīna pēc šova vēl kādu laiku nelietojusi alkoholu, taču tad atkal paslīdējusi kāja. Arī Diānai gadījies līdzīgi. Šobrīd Elīnai atkal vēloties atmest dzeršanu, taču Diāna to ne visai respektējot un regulāri piedāvājot ‘’mazliet pasēdēt’’.

Sapņo par pavāra palīga darbu

Šobrīd Elīna ik pa laikam šur tur piestrādā, taču pilnvērtīgas darba gaitas nespējot uzsākt muguras problēmu dēļ. Sieviete atklāj, ka viņai nākotnē ļoti gribētos strādāt par pavāra palīgu. Ēst taisīt viņai ļoti labi padodoties. Viņas dzīvesbiedrs nespējot vien beigt slavēt Elīnas firmas ēdienu – soļanku. Viņa nedaudz pārdzīvo, ka mājās sanāk gatavot reti, jo abas ar vīramāti dala vienu virtuvi un kā zināms divas saimnieces vienā virtuvē – tas nekam neder.

Šova ''Caur ērkšķiem uz...'' 5. sezonu skaties TET+ un STV Pirmā

Lasi intervijas arī ar citām ''Ērkšķu'' 5. sezonas dalībniecēm:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...