Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

''Ērkšķu'' Kristīne atbrīvojusies no divdesmit kilogramiem un satikusi savu lielo mīlestību

Kristīne. Foto: Kristīnes personiskais arhīvs

Šova ‘’Caur ērkšķiem uz…’’ 5. sezonas dalībniece Kristīne ir ārkārtīgi sirsnīga un pozitīvi noskaņota jauna sieviete. Nezinātājs nekad nespētu pateikt, ka viņa bērnībā izgājusi cauri īstai ellei un arī daļu pieaugušās dzīves to vien darījusi, kā cīnījusies ar dažādiem pārbaudījumiem.

Tēvs slīgst alkoholā, mamma pazūd bez vēsts

Kristīnes bērnība nebija nekāds rožu lauks. Viņa uzauga četru bērnu ģimenē, kurā vecāki pret savām atvasēm bija absolūti vienaldzīgi. Tēvs ļoti daudz lietoja alkoholu, līdz Kristīnes mamma viņu pameta. Pēc šķiršanās no dzīvesbiedra viņa cītīgi pievērsās jauna vīrieša meklējumiem, savām atvasēm turpinot nekādu īpašo uzmanību nepievērst. Bērni lielāko daļu laika pavadīja internātskolās un mammas ‘’ īstā un vienīgā’’ meklējumi netraucēti varēja turpināties. Kad Kristīne bija desmit gadus veca, viņas mamma paziņoja, ka dosies laimes meklējumos uz Spāniju. Aizbraukusi, viņa par sevi vairs vispār nedeva nekādu ziņu. Sieviete gluži vienkārši pazuda bez vēsts. Trīs no četriem bērniem nokļuva audžu ģimenē, bet Kristīnei savas dienas nācās vadīt bērnunamā. Viņa gan stāsta, ka regulāri uzturējusi kontaktu ar pārējo bērnu audžu mammu, braukusi ciemos, tomēr viņas patstāvīgās mājas bija bērnunams. Tur viņa nodzīvoja līdz pat pilngadības sasniegšanai.

Septītajā grūtniecības mēnesī satiek savu topošo vīru

18 gadu vecumā Kristīne iepazinās ar puisi. Attiecības gan neveidojās, tā kā būtu gribējies un Kristīne drīz vien tās pārtrauca. Vēl pēc kāda laika jaunā sieviete saprata, ka gaida mazuli. Viņa informēja par to gaidāmā bērna tēmu, bet vīrietis neizteica nekādu vēlēšanos par gaidāmo mazuli uzņemties atbildību. Kristīne samierinājās. Un būdama septītajā grūtniecības mēnesī iepazinās ar topošo vīru. Tiesa gan pēc bērna piedzimšanas viņa apzinīgi vērsās tiesā un bērnam ir gan tēva uzvārds, gan ikmēneša uzturnauda. Nekādu kontaktu tēvs ar savu bērnu neiztur.

Krīze laulībā un iekrišana alkohola atkarības purvā

Kristīne un viņas vīra laulībā piedzima divi bērni, taču jaunajai ģimenei trūka savstarpējas mīlestības. Kristīne neslēpj, ka viņas vīrs bija emocionāli un reizēm arī fiziski vardarbīgs. Jaunā māmiņa sāka savu nomāktību slīcināt alkoholā. Kad bērni vakarā tika nolikti gulēt, Kristīnes vienīgais plāns bija iedzert ko alkoholiski relaksējošu. Un tā tas turpinājās no dienas uz dienu, līdz sievietei sāka šķist, ka viņa vairs itin nekam neredz jēgu.

Šķiršanās un dzīve krīzes centrā

Kristīne neslēpj, ka ‘’Ērkšķu’’ šovs viņa bija īsts atspēriens. Viņa saņēmās - pārtrauca lietot alkoholu un iesniedza šķiršanos. Tālāk gan viss negāja tik gludi. Vīrs pēc šķiršanās Kristīni ar abām meitām brutāli izmeta uz ielas, pie sevis paturot abu kopīgo dēlu. Kristīnei īsti nebija kur meklēt palīdzību un uz laiku viņa ar abām meitām apmetās uz dzīvi pie vienas no ‘’Ērkšķu’’ dalībniecēm. Vēlāk, kamēr iekrāja naudu savam mājoklim, Kristīne ar bērniem bija spiesta padzīvot arī krīzes centrā.

Slaida, skaista, iemīlējusies un laimīga

Šova skatītājiem nav nekāds noslēpums, ka raidījuma filmēšanas laikā meitene uzsāka romantiskas attiecības ar ‘’Caur ērkšķiem uz …’’ dalībnieci Mariju. Kristīne atstāj skatītājiem intrigu un detaļas par abu mīlestību sola atklāt šova sērijās, vien mīklaini nosaka, ka viņas dzīvē noticis ļoti īpašs un romantisks pavērsiens, kura dēļ pat mainījusi dzīvesvietu. Uz

jautājumu vai drīz varam gaidīt kāzas, Kristīne atbild, kā tāda iespējamība tiešām ir visai liela. Šobrīd Kristīnei izdevies arī izveidot kontaktu ar šķirto vīru un viņa regulāri pavada laiku ar dēliņu, kurš palicis dzīvot ar tēti. Par ierasto ik vakara glāzes cilāšanu Kristīne jau sen kā vairs nedomājot. Un jā – jaunā sieviete pamatoti lepojās ar vēl kādu savu sasniegumu – viņa pašas spēkiem atbrīvojusies no 20 liekajiem kilogramiem.

Lasi arī intervijas ar citām ''Ērkšķu'' 5. sezonas dalībniecēm:

''Ērkšķu'' Anastasija par pagātnes rēgiem, biznesa plāniem un mīlestībai atvērto sirdi

''Ērkšķu'' Elīna atklāti par dzīves pārbaudījumiem un sarežģīto mīlestību

''Ērkšķu'' Madara: Pa īstam dzīvot esmu sākusi tikai tagad

''Ērkšķu'' Ieva atradusi laimi mīlestībā un turpina cīnīties par labāku dzīvi savai meitai

''Ērkšķu'' Marija atklāti par izdzīvošanu, mīlestību un sabiedrības vienaldību


Zaļai pūķis simpātiskās Diānas dzīvi pārvērtis gruvešu kaudzēIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...