Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Estētiskā dermatoloģija – kosmētiskās injekcijas sejas ādas skaistumam

Photo by Vonecia Carswell on Unsplash

Photo by Vonecia Carswell on Unsplash

Sejas ādas kopšana ir aktuāla cauru gadu, tāpēc arvien biežāk parādās jaunas procedūras, ar kuru palīdzību iespējams uzlabot vizuālo tēlu, aizslaucīt grumbiņas, atjaunot ādas tvirtumu un mirdzumu un, paveroties spogulī, redzēt par 10 gadiem jaunāku atspulgu. Vispopulārākās ir kosmētiskās injekcijas – botulīna toksīna injekcijas, filleri, biorevitalizācija, mezoterapija, PRP un PRF injekcijas.

Kas ir botulīna toksīna injekcijas?

Botulīna toksīna injekcijas ir procedūra, kas atjaunos sejas ādas tvirtumu un vizuāli padarīs jaunāku. Kustinot mīmikas muskuļus ikdienā – smaidot, savelkot pieri, sažmiedzot acis saulē – āda zaudē tvirtumu un veidojas grumbiņas, kas atklāj mūsu vecumu. Botulīna toksīns tiek ievadīts problemātiskajās vietās, lai samazinātu mīmikas muskulatūras kustību intensitāti. Injekcijas rezultātā mīmikas muskuļi kustās mazāk, tāpēc grumbiņas rodas lēnāk.

Kas ir pildvielas jeb filleri estētiskajā dermatoloģijā?

Fillerus bieži vien izmanto kombinācijā ar botulīna toksīnu injekciju, jo filleri izlīdzina esošās grumbas un mīmikas bedrītes. Pildvielu injekcijas koriģē sejas vaibstus un mazina ādas defektus. Pats labākais, ka šī procedūra ir ātra, tās laikā nepielieto anestēziju un iespējams panākt labāko efektu, bez skalpeļa iejaukšanās. Pildvielu injekcija zemādā saglabājas 6-24 mēnešus, hialuronskābes uzsūkšanās ir pakāpeniska un katram individuāla.

Ar filleriem iespējams aizpildīt krunkas, mainīt sejas ovālu, vizuāli palielināt vaigu kaulus, pacelt noslīdējušos kaktiņus, padarīt pilnīgākas lūpas un uzlabot to formu, kā arī labot sejas asimetriju.

Pastiprināta ādas mitrināšana vasarā – biorevitalizācija

Ilgstoši pakļaujot ādu tiešiem saules stariem, tā jānodrošina ar papildus mitrināšanu. Gadu no gada mūsu āda zaudē hialuronskābi, kas ir viens no galvenajiem ādas mitrinātājiem ādas šūnās, taču šis process paātrinās saules staru ietekmē, tāpēc nepieciešams rīkoties laicīgi. Lai nodrošinātu mitrināšanu vajadzīgas biorevitalizācijas procedūras. Biorevitalizācija aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības ādas iekšpusē, tādējādi nodrošinot, ka āda nekļūst pārāk sausa un krunkaina.

Biorevitalizācija norit bez ķirurģiskas iejaukšanās. Sejas ādā tiek ievadīta dabīga, attīrīta hialuronskābe, kas atjauno dermas ūdens līdzsvaru, veido optimālu vidi, kurā dalīties šūnām, stimulē kolagēna veidošanos, elastīna sintēzi un stiprina ādas imūno aizsardzību. Papildus šī tehnika sniedz iespējas strādāt ar ādu ap acīm, aizpildot sīkās grumbiņas

Sejas āda zaudējusi tvirtumu? Mezoterapija palīdzēs!

Mezoterapija domāta tiem, kuri vēlas veicināt ādas šūnu pašatjaunošanos, lai panāktu ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Procedūra izlīdzina un mazina krunkas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu. Ievadītās injekcijas zemādas slānī veido rezerves, kuras pakāpeniski atraisās, aktivizējot šūnu vielmaiņas procesus. Pirms mezoterapijas uz ādas veic proves reakcijas testu. Procedūru veic tikai kursa veidā, un to skaitu nosaka speciālisti, atkarībā no problēmām, ko pacients vēlas koriģēt.

PRP un PRF injekcijas jeb atjauno skaistumu paša spēkiem!

PRP un PRF injekcijas ir pēdējo gadu sasniegums estētiskajā dermatoloģijā – ar šo metodi tiek panākta dabiska ādas atjaunošanās ar trombocītiem bagātinātu plazmas (PRP) un trombocītiem bagātināta fibrīna (PRF) injekciju palīdzību. Svarīgākais – trombocīti tiek iegūti no paša pacienta asinīm. PRP un PRF injekcijas iesaka, lai:

  • Atjaunotu ādas mitruma līmeni
  • Uzlabotu ādas elastību un krāsu
  • Izlīdzinātu un mazinātu grumbiņas
  • Savilktu paplašinātas poras
  • Mazinātu aknes izraisītos ādas bojājumus

Ja esi ieinteresēts kādā no šīm procedūrām, atrodi tuvāko “Veselības centrs 4” filiāli, kas piedāvā estētiskās dermatoloģijas procedūras un piesakies!