Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Estētiskā medicīna – kā panākt ilgnoturīgu efektu no kosmetoloģiskajām procedūrām

pexels.com

pexels.com

Pigmentācija, ādas novecošana un liekais svars ir izplatītākās problēmas ar kurām nākas saskarties kosmetoloģijas un estētiskās dermatoloģijas jomā strādājošajiem speciālistiem, kuri veic kosmetoloģiskās procedūras, injekcijas un izmanto dažādas aparātu metodes. Tomēr ir vēl viena iezīme, kas raksturīga klientiem – ticēt padomiem, kas nākuši no apšaubāmiem avotiem.

Ko estētiskās medicīnas speciālisti gribētu, lai viņu klienti zina?

  • Svarīgi atrast speciālistu, ar kuru veidojas patīkama saskarsme un labs kontakts. Speciālistam ir jākļūst par tavu draugu, kuram uzticies un kurš tevi pazīs tik labi, ka lieliski zinās kādas procedūras tev būs piemērotas un kādus jaunumus vērts izmēģināt. Daudziem patīk uzstādīt diagnozes sev pašiem, vai paļauties uz draugu un paziņu ieteikumiem par procedūrām, aizmirstot, ka katra situācija ir individuāla.
  • Ir jāuzdod visi interesējošie jautājumi gan pirms procedūras, gan tās laikā, gan pēc un jāklausās speciālista atbildēs, kā arī jāņem vērā rekomendācijas un ieteikumi. Nevajag paļauties, ka visu informāciju varēs atrast vēlāk internetā
  • Ne vienmēr jau pēc pirmās procedūras būs acīmredzams efekts, bet - tas nenozīmē, ka procedūra bijusi velta. Reizēm efekts parādās ar laiku un reizēm nepieciešams iziet veselu procedūru kursu, lai sasniegtu mērķi.
  • Lai pēc procedūrām saglabātu ilgstošu efektu, ir nepieciešamas izmaiņas dzīvesveidā, jo sevišķi, ja procedūru mērķis ir cīņa ar celulītu vai lieko svaru. Klientam jāsaprot, ka nevarēs darīt visu tāpat kā iepriekš un sasniegt gaidīto rezultātu. Savukārt sejas ādai ir nepieciešamas pastiprinātas rūpes papildus procedūrām, lai panāktu vēlamo rezultātu.
  • Ir jāiemācās izkāpt no savas komforta zonas, pārvarēt slinkumu un padarīt rūpes par savu veselību, izskatu un pašsajūtu par ikdienas pienākumu nevis kampaņveida pasākumu. Jebkura procedūra nav kardinālas, paliekošas izmaiņas ārējā izskatā, tās ir tikai viens no līdzekļiem, kas palīdz sasniegt pilnību.

Estētikas medicīnas centrs “Nofrete” jau vairāk kā 15 gadus saviem klientiem piedāvā daudzveidīgu procedūru klāstu un lepojas ar speciālistiem, kuri seko līdzi visiem nozares atklājumiem, nesēž rokas klēpī salikuši, bet vienmēr tiecas pēc jaunām prasmēm un zināšanām. “Nofrete” nesola klientiem zvaigznes no debesīm, bet apsola novērtēt situāciju reāli un strādāt, lai palīdzētu skaistumu saglabāt pēc iespējas ilgāk.