Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO Ar grandiozu ballīti noslēdzies Ezīšfests

Urbānais pilsētvides festivāls Ezīšfests 2021, foto Gints Ivuškāns

Līdz ar Latvijas repa supergrupas "Singapūras satīna" pritonizēto, enerģijas pilno ballīti, noslēdzies urbānais pilsētvides festivāls "Ezīšfests 2021". Šogad Tallinas ielas radošajā kvartālā festivālu apmeklēja vairāk nekā četri tūkstoši smaidīgi, dziedoši un dejojoši dažādu mūzikas un mākslas aktivitāšu cienītāji. Šogad festivāla apmeklētājus priecēja plaša klāsta un dažādu gaumju muzikālās apvienības, to skaitā, "Audiokvartāls", apdziedot nākošo skatuves mākslinieku Prusaku, kurš, savukārt, kārtīgi iekustināja apmeklētājus ar savu bangeri "Pirmais līgā".

Īstenu Ezīšfesta kopkori varēja klausīties Žorža Siksnas uzstāšanās laikā, kur jau no pirmās dziesmas visi vienbalsīgi dziedāja "Muļķe sirds", kam sekoja "Genoveva" u.c. visiem zināmi skaņdarbi. Mazie Ezīšfesta "Dziesmu svētki" bija arī pie Miera skatuves, uzstājoties "jaunā viļņa šlāgergrupai" "Čipsis un Dullais". Pankroka leģendu Inokentija Mārpla un grupas "PND" uzstāšanās laikos, protams, neiztika bez, tā sauktā, mošpita, matu cirtām un burtiski galvu reibinošiem virpuļiem. Savu īpašo muzikālo garšu pasākumam piešķīra brīnišķīgās dāmas Būū un Evija Vēbere, kā arī "ļoti foršie cilvēki" - "Very Cool People", kuri uz skatuves kāpa kopā ar Evilenu Protektori un Paulu Saiju, kā arī daudzi citi fantastiski mūziķi. Uz Liepas skatuves uzstājās arī reperis Eliots, kurš vēlāk pievienojās festivāla noslēdzošajam sastāvam, Ezīšfesta šī gada slepenajam māksliniekam - repa supergrupai "Singapūras satīns" vienā grandiozā ballītē. Par kārtīgu izdejošanos parūpējās DJ Rau bačatas nodarbībā un DJ Foxy Mandy, kuras ritmos festivāla apmeklētāji dejoja līdz pat 4:00 rītā.

Festivāla organizatori "Ezītis miglā" vēlas pateikties ikvienam festivāla apmeklētājam un pasākuma tapšanā iesaistītajam, un aicina ciemos nākamvasar uz 10. jubilejas Ezīšfestu.

Izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...