Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magones dzeja top ekstremālos apstākļos

Magone Šutoviene savās mājās "Avotiņos", 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene savās mājās "Avotiņos", 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene rudenī faniem sola jaunu dzejas krājumu, kā arī atklāja to, ka viņu uzrunājuši grāmatu izdevēji - ir pieprasījums pēc dzejnieces biogrāfijas. Tiesa, starp šova "Slavenības. Bez filtra" jaunās sezonas filmēšanu, viensētas kopšanu un bērnu audzināšanu, ir gana grūti atrast brīvu brīdi radošām nodarbēm un grāmata top ne tik ātri kā cerēts: "Man vispār nav laika sev, dzeju saceru vai nu ravējot vai ejot uz kūti. Es esmu spiesta sacerēt ekstremālās situācijās. Nav izvēles. Darbi dzen darbus, ir jādara." saka Magone, kura jau ir izdevusi divas dzejas grāmatas, kuras iespējams iegādāties pie viņas personīgi - turklāt ar ierakstītu īpašu novēlējumu saņēmējam.

"Kad atrodas brīvs laiks, esmu nogurusi un vairāk nav spēka. Tad, kad ir iedvesma un dzejolis nāk, un ir jāizdara - sīkais sāk bļaut, meitiņai vajag pupu, bikšu nav, netīra māja, gribās ēst. Mīlīši, tā arī tā vasara ir aizgājusi un ir pienācis rudens. Un kas tad jauns noticis? Vienkārši nodzīvo savu dzīvi, darot eksistenciāli maznozīmīgas lietas, kas ir tīrīšana, mazgāšana, kārtošana. Ir tā, ka es apsēžos un sāku pārvērtēt, vai es šodien mazgāju istabu, jo kāds teica, ka ir netīra, vai uzrakstīšu grāmatai trīs dzejoļus, kas varbūt būs vērtība nākamajām paaudzēm. Ir prioritātes, izvēles. Vai man dzīvot jūsu dēļ vai priekš sevis?"

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Magone ar trusi klēpī stāsta par savu dzīvi un dzeju!

Tev varētu patikt arī šie raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...