Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone Šutoviene piedzīvojusi satriecošas pārvērtības

Magone Šutoviene uzmirdz jaunā tēlā, STV Pirmā!

Vai Magones privātajā dzīvē gaidāmas pārmaiņas? Fani jau “trin mēles”, jo čaklā saimniece pēdējā laikā arvien biežāk sabiedrībā manīta simpātisku vīriešu ielenkumā – te izklaidējas Grieķijā ar Lauri Reiniku, te kanāla “STV Pirmā!” sezonas atklāšanas pasākumā smaidīga pozē blakus vīrišķīgiem dejotājiem. Turklāt krietni pamainījies arī “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes vizuālais tēls – viņa kļuvusi sievišķīgāka, smaidīgāka un burtiski staro. Vai vīram Žanim būtu jāuztraucas?

Magone gan, komentējot baumas par iespējamo šķiršanos, steidz tās noliegt, sakot – lai arī vīrs daudz uzturas ārpus mājas un ar attāluma attiecībām viņa nav mierā, jo sievietei laukos vienai grūti, pagaidām abi vēl šķirties negrasās. Ieskaties, cik satriecoši šobrīd izskatās Magone Šutoviene, bet realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" jaunajai sezonai seko līdzi jau drīzumā - STV Pirmā! un 1188 Play.

Zemāk noskaties video, kur Magone komentē šķiršanos no Žaņa, kā arī 360TV šovā "Četri uz koferiem" bauda ūdens priekus ar Lauri Reiniku Grieķijā.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...