Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Foto: Samanta Tīna pirmo reizi dzied uz ezera

Samantas Tīnas koncerts uz ezera. Foto: OHM.lv

Nedēļas nogalē notika šīs sezonas otrais “Liepāja Lake Music” koncerts, kur uzstājās spēcīgās balss īpašniece Samanta Tīna. Dziedātāja izpildīja savus zināmākos hitus pavisam nebijušā, orķestrāli instrumentālā skanējumā, turklāt šī bijusi pirmā reize, kad mūziķe dziedājusi uz ūdens.

Samanta Tīna koncertā uz peldošās skatuves kāpa kopā ar savām bekvokālistēm, “Liepaja Music Orchestra” (LMO) un tā vadītāju, mūziķi un aranžētāju Jāni Ivuškānu, kurš dziesmām piešķīra citādāku skanējumu un raksturu. Pasākumā skanēja tādas Samantas Tīnas dziesmas kā “Vilku bars”, “Mēs vairs nē”, “Cutting the Wire”, “The Moon is Rising”, Raimonda Paula “Kāds trakais mani uzgleznos” un daudzas citas.

Pasākums notika mierpilnā vietā, Liepājas ezera piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”. Samanta Tīna dziedāja uz peldošas skatuves, savukārt klātesošie koncertu varēja klausīties sēdvietu sektorā uz salas, uz SUP dēļiem, plostos un laivās.

Šovasar Liepājas ezera ūdeņos paredzēts vēl tikai viens koncerts. 29. augustā mūzikas pazinējus uzrunās profesionālu mūziķu apvienība, kurā kopā muzicēs akordeonists Artūrs Noviks, vijolniece Annija Endija Kolerta, trompetists Jānis Ivuškāns, taustiņinstrumentālists Ritvars Garoza, kontrabasists Mārtiņš Zālīte un sitaminstrumentālists Pauls Ķierpe. Koncertu “Iegriez tango ezerā” novērtēs tie, kam sirdij tuva Astora Pjacollas (Astor Piazzolla) un citu autoru argentīniski temperamentīgā mūzika un instrumentālie skaņdarbi.

Kā zināms, Samanta pavisam nesen pārsteidza fanus ar iespaidīgu tetovējumu, izpelnoties uzslavas par tik drosmīgo soli, bet zemāk noskaties 1188 Play video, kur Samanta Tīna komentē Eirovīzijas rezultātus un atklāti runā par saviem nākotnes plāniem.

Ieskaties arī šeit;

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...