Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samanta Tīna šokē fanus ar milzīgu tetovējumu

Samanta Tīna, "STV Pirmā!" šova "Slavenības bez filtra" ekrānšāviņš

Samanta Tīna, "STV Pirmā!" šova "Slavenības bez filtra" ekrānšāviņš

Pašmāju dziedātāja un "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne ir piepildījusi savu sen kāroto sapni par tetovējumu - tagad skaistās muguras visā garumā stiepjas viņas horoskopa zīme: "Viņa ir aiz manis. Viņa ir uz manas muguras! Viņa - Samanta, spītīgs, ambīcijām pārpildīts, prasīgs un kritisks auns! Mums nekad nav nevienam nekas bijis jāpierāda vai kāds jāuzvar, vai jāsacenšās ar kādu, lai kaut ko pierādītu. Ir jasacenšas un jāuzvar tikai un vienīgi sevi pašu - savs prāta kritiskais cietums pret sevi. Es to esmu izdarījusi! Uzvarējusi sevi."

Tīna stāsta: "Es vienmēr būšu pati sev priekšā, jo esmu sev piedevusi kļūdas- iedomātās vai citu norādītās, esmu savam perfekcionisma aunam piedevusi un ļāvusies būt ievainojuma un paļauties nekontrolēt savu sievišķīgo sirdsbalsi un sajūtas. Ir jānomirst, lai sevi uzvarētu un pieņemtu.Ir bijis ļoti grūti cīnīties ar sevi, lai ļautu tam notikt. Es savu cīņu ar sevi esmu uzvarējusi, esmu acu skatienu priekšā savam aunam, taču tiem, kas man ir aiz muguras tur arī paliks ar mana spītīgā un šad tad skarbā auna cieto skatienu pretī! "Aizmugure" man ir spēcīga par to nav šaubu. Esmu pasargāta aiz viņas- aiz sevis pašas!"

https://www.instagram.com/p/CSYgex7NaYu/

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Samanta atklāj visu, ko ir gribējusi izradīt, taču nav bijis laika!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...