Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Franču make up knifi dabīgi elegantam izskatam

Franču make up (Image by Alexandr Ivanov from Pixabay)

Franču make up (Image by Alexandr Ivanov from Pixabay)

Vai esi pamanījusi, cik dabīgas un vienmēr skaistas izskatās francūzietes? Viņu elegance un nevainojamais make up ir apbrīnojams. Šādu – dabīgi elegantu – izskatu ir iespējams panākt vienīgi ar īpašiem knifiem, un šodien mēs tos atklāsim arī Tev.

“Nē” tonālajam krēmam

Lai iegūtu dabīgu ādas izskatu un toni, ir jāatsakās no kosmētikas produktiem, kas piešķir ādai mākslīgu izskatu. Vienkārši, vai ne? Tieši tāpēc sievietes Francijā izvairās no tonālajiem krēmiem, par bāzi izmantojot konsīleri, ja tāds ādai ir nepieciešams. Ja ādas stāvoklis ir labs un sejas tonis vienmērīgs, francūzietes ieteiktu nelietot nosedzošo kosmētiku vispār.

Ikdienā uz sejas klāj sauļošanās krēmu

Arī ikdienā uz sejas pirms citiem kosmētikas līdzekļiem uzklāj sauļošanās krēmu. Tas pasargās sejas ādu no UV starojuma, ilgāk saglabājot ādu jauneklīgāku un veselīgāku.

Vaigu sārtums pavasarīgi svaigam izskatam

Lai panāktu pavasarīgi svaigu sejas ādas izskatu, uz vaigu kauliem uzklāj nedaudz vaigu sārtuma. Arī drēgnās un drūmās dienās. Tas ļaus Tev izcelties uz citu fona un sejas vaibstus darīs maigākus.

Akcentē vai nu acis, vai lūpas

Izvēlies, ko šajā dienā vēlies akcentēt – lūpas vai acis. Franču make up skola māca izvēlēties tikai vienu no šiem variantiem, nekad abus kopā. Tas pasargās no vulgaritātes un bezgaumīguma. Ja vēlies, lai šajā dienā visi pamana Tavas skaistās, izteiksmīgās acis, akcentē tās ar drosmīgiem toņiem, acu zīmuli un skropstu tušu, bet lūpām izvēlies neitrālu lūpu balzāmu. Savukārt, ja vēlies lūpas spilgtas kā sievietēm franču filmās, acīm klāj neitrālu, gaišu kosmētiku, ko praktiski nevar redzēt.

Izgaismojošie līdzekļi acu plakstiņiem

Izmanto izgaismojošo līdzekli jeb korektoru uz acu plakstiņiem. Tas piešķirs acīm mirdzošu efektu un būs lielisks nobeiguma akcents perfektam Franču stila meikapam.

Pareizs veids kā uzklāt lūpu krāsu ir…

Kad uz lūpām klāj lūpu krāsu, dari to pareizi – vispirms uzklāj to uz pirksta un tad to uzsmērē uz lūpām. Tas lūpas padarīs vizuāli pilnīgākas. Šis esot viens no visvairāk izmantotākajiem knifiem francūziešu vidū un to noteikti der izmēģināt, jo tādas lūpas kā viņām nav nevienām citām sievietēm pasaulē.

Lasi arī citus padomus pareizai kosmētikas uzklāšanai:

  • Desmit gadus jaunāka – kā kļūt jaunākai ar kosmētikas palīdzību!?;
  • Pareiza konsīlera uzklāšana - grima mākslinieces padomi;
  • Kā matu krāsas izvēle ietekmē matu apjomu un kā ar sejas konturēšanu padarīt seju šaurāku.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...