Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Garlaicīgu un vienkāršu garāžu vārtu laiks sen ir pagājis!

Garāžas vārti (Image by Scott Donald from Pixabay)

Garāžas vārti (Image by Scott Donald from Pixabay)

Tā ir, garlaicīgu un vienkāršu garāžu vārtu laiks sen ir pagājis. Tagad ir pieejama plaša sekciju vārtu izvēle, kas apvieno funkcionalitāti, gaumīgu vizuālo izskatu un drošību. To piedāvā SIA Montāžnieks DE. Vārtu sortimentā ir pieejami Vācijā ražotie Hörmann vārti, kurus varat pasūtīt un iegādāties uzņēmuma filiālēs Rīgā, Jēkabpilī, Valmierā, Ogrē, Saldū, Talsos un Kuldīgā.

Plašākai garāžai – sekciju vārti

Viens no ērtākajiem vārtu variantiem ir sekciju vārti, kas atveras vertikāli un novietojas zem griestiem, ietaupot vietu garāžā. Pateicoties šim konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē. Garāžas sekciju vārtus iespējams uzstādīt jebkurā garāžas ailē un tie nodrošina līdz par 14 cm lielāku caurbrauktuves platumu nekā vienplāknes paceļamie vārti. Sekciju vārti no visām četrām pusēm ir optimāli noblīvēti ar kvalitatīviem blīvējumiem, kas ilgstoši saglabā savu elastīgumu un ir noturīgi pret laika apstākļu ietekmi. Sekciju vārti ir labi siltumizolēti, tiem ir neskaitāmi uzstādīšanas varianti un tos ir viegli tīrīt.

Ilgmūžība

Tērauda garāžas vārti ir izturīgi un ilgi kalpojoši. Karsti cinkotais materiāls un augstvērtīga abpusēja poliestera kārta ļauj lietum no vārtiem vienkārši notecēt, kā arī sargā pret rūsu.

Īpašām ērtībām – automātiskie vārti

Jūs varat garāžas vārtus atvērt ar rokas vadību, izmantojot rokturi vai izvēloties automātiku. Automātiskās piedziņas garāžas vārtu priekšrocība ir tāda, ka Jūs varat ar pulti īpaši ērti vadīt garāžas vārtus, neizkāpjot no auto. Ar viedās mājas risinājuma palīdzību vārtus jebkurā laikā un no jebkuras vietas iespējams atvērt arī ar viedtālruni. Turklāt piedziņa būtiski uzlabo arī drošību pret ielaušanos, jo atbīdīšanas aizsargsistēma nepieļauj aizvērtu vārtu mehānisku atvēršanu. Tādos gadījumos nostrādā vārtu bloķēšanas sistēma, kas darbojas arī elektroapgādes traucējumu laikā.

Saliekti vārti, čīkstoši savienojumi, grūta vārtu atvēršana – padoma trūkums un pašrocīgas garāžas vārtu uzstādīšanas laikā pieļautās kļūdas Jums ātri sabojās prieku par jaunajiem vārtiem. Ja vēlaties ātri uzstādīt pilnībā funkcionējošus vārtus un neesat pieredzējis celtnieks, paļaujieties uz profesionāļiem. Montāžnieks DE speciālisti lieliski orientējas dažādajos garāžas vārtu veidos, sniegs labu padomu un tehniski pareizi uzstādīs visas vārtu sastāvdaļas.

Neatkarīgi no tā, kādam arhitektūras stilam garāžas vārtus vēlaties pieskaņot, SIA Montāžnieks DE filiālēs visā Latvijā pavisam noteikti atradīsiet savai gaumei un mājas fasādei atbilstošus vārtus.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...