Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gints Valdmanis atklātos foto ļauj apskatīt savu muskuļoto ķermeni

Fitnesa treneris Gints Valdmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris Gints Valdmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris Gints Valdmanis par prieku saviem faniem publiskojis bildes no karstas fotosesijas, kur kopā ar sievu un bērna māti, fitnesa treneri un uztura speciālisti Jekaterinu pozē, tērpušies vien melnā apakšveļā, taču tas vēl nav viss - viņš pie bildēm dalījās arī ar savām atklāsmēm par ķermeni: "Viena no vērtīgākajām lietām ir sevis iepazīšana... Nevis Tev ir dvēsele, bet Tu esi dvēsele… un Tavs ķermenis ir Tavas mājas… uz laiku… Tad kāpēc gan to neiepazīt un neuzturēt kārtībā?! Un būt kaifā ar to… justies superīgi savā ādā… mīlēt sevi… Nevis darīt sev pāri, bet tiešām rūpēties... nemeklēt ātrākos un ērtākos veidus… bet paskatīties uz spogulī un būt godīgam pret sevi. Ja nepieciešams, tad mainīt visu savā dzīvē, lai to uzlabotu. Ar gadiem nevis sevi nokausēt un nodzīt, bet gan iepazīt un sakārtot, lai varētu kaifot gadiem…"

Viņš turpināja: "Saprotu, ka tas ir mans maindsets un visiem tas neder... katram savs un tas ir tas skaistākais, ka tās ir mūsu izvēles. To arī novēlu… neskatīties tik daudz citiem, bet vairāk iepazīt, sakārtot un iemīlēt sevi… vismaz iesākt. Tas ir daudz foršāk un interesantāk nekā var likties… Kā arī tie ir lieliski pirmie soļi, lai sakārtotu savu domāšanu, attieksmi pret sevi un pasauli sev apkārt. Ļoti garš un interesants ceļš priekšā."

https://www.instagram.com/p/CXLUes9oqDW/

Arī viņa mīļotā dalījās ar kadriem no pikantās fotosesijas.

https://www.instagram.com/p/CXK45D9s8N0/

https://www.instagram.com/p/CXJz7tLsE5L/

Kā jau ziņots, pāris apprecējās neilgi pirms abu pirmdzimtā nākšanas pasaulē - 8. jūlijā. Viesojoties "STV Pirmā" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", vīrietis pastāstīja, ka viņš pēc meitiņas piedzimšanas vēl mēģina saprast, kas notiek, taču uzticas sieviņai un pieslēdzas, kad tas nepieciešams. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Valdmanis pastāsta, kā bija piedalīties dzemdībās!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...