Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gints Valdmanis pastāsta, kā bija lietot psihotropo ajavaskas tēju

Fitnesa treneris un modelis Gints Valdmanis, "Pāļa bazars 2" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris un modelis Gints Valdmanis, "Pāļa bazars 2" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris un modelis Gints Valdmanis slavenajā Jāņa Krīvēna "YouTube" šovā "Pāļa bazars 2" atklāja, ka Peru džungļos savulaik nomēģinājis ajavaskas tējas dzeršanu - tā ir viena no pasaulē visvairāk šamanismā izmantotajām psihotropajām substancēm, kura ne tikai izraisa halucinācijas, bet arī gandrīz vienmēr izsauc arī nelabumu, vemšanu un caureju.

"Tas bija manas bijušās sievas bērnības sapnis - Makču Pikču un tas viss. Arī es tam biju briedis ļoti ilgi, lasījis un runājis ar cilvēkiem. Un es viņai teicu - jā, davai braucam, bet jāuztaisa viena pietura. Mēs ārpus pilsētas atradām īstu centru, kurā neapzog un speciāli neindē tūristus. Tur, lai es izstāstītu visu, vajadzētu atsevišķu, ļoti garu epizodi. Tu vari tur nomirt un tā ir normāla parādība. Tajā pasākumā vari ļoti sev izšaut drošinātājus. Tu nekad vairs nebūsi tāds, kā biji. Es domāju, ka tas man atvēra acis uz konkrētām lietām, kaut arī katram tā pieredze ir citādāka," viņš stāstīja.

"Man rituāls ilga trīs dienas. No pirmās uz otro dienu vispār neatgāju. Tas nav tā kā alkohols. Nākamajā dienā ir tikai spēcīgāk. Mani vienkārši aiznesa. Viss komplekts ar "nomiršanu". Es gāju kā pa spirāli. Gāju uz leju un malos. Runāju ar patieso sevi. Beigās nonācu ellē. Tā bija visbriesmīgākā agonija, kas var būt. Es vārtījos pa zemi, rāvu matus ārā, vēmu. Jo vairāk tu pretojies, jo smagāk paliek. Tur bija gan šamaņi, gan mediķi. Pirms tam bija arī pamatīgs sagatavošanās periods. Mani tā lauza, ka domāju, viss - netikšu no šī ārā. Man laiks izstiepās uz pusgadu," turpināja Valdmanis.

Viņa pirmais vīziju bloks bija viss tas, ko viņš savā dzīvē ir gribējis izdarīt, bet nav paspējis. Otrais vīziju bloks bija par visu to, kas ir skaists viņa dzīvē. Pēc tā visa fitnesa entuziastam bija skaidrs, ko viņš patiesībā vēlās savā dzīvē: "Tā bija viena no labākajām lietām, kas manā dzīvē ir notikusi." pauda Valdmanis.

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē ne tikai 1188 Izklaides sadaļā, bet arī 1188 Play!

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...