Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gludinu tikai gultas veļu! Katrīne Sauliete dalās pārdomās par mājas uzkopšanu

Katrīne Sauliete, "Ģimene burkā"

Katrīne Sauliete, "Ģimene burkā"

Vai mājas uzkopšanas darbi meitām būtu ka īpaši jāmāca? Vai gluži otrādi – jādod iespēja pašām izvēlēties, kad iesaistīties un palīdzēt vecākiem? Un galu galā – cik daudz laika ik dienas jāpavada pie plīts vai gludināma dēļa? Šo tēmu kanāla 360TV realitātes seriāla “Ģimene burkā” jaunākajās sērijās aktualizējusi populārā uzņēmēja un influencere Katrīne Sauliete.

Katrīne ir pārliecināta – katru apģērba gabalu nav nepieciešams gludināt: “Es gludinu gultas veļu. Tikai un vienīgi. Ja viņa nav sagludināta, viņa ir liela, bet līdz ko to sagludina, tā ir maziņa un var ielikt skapī. Bet pārējo – tikai, ja tiešām vajag. Ja krekliņš ir zem džempera, kāpēc tas ir jāgludina? ”jautājumu, kas saimniecisku cilvēku vidū mēdz raisīt karstas diskusijas, smejoties aktualizē Katrīne. Sieviete jau iepriekš atklāti paudusi, ka arī ar ēst gatavošanu un rosīšanos virtuvē ir uz “Tu”, bet Sauliešu ģimenes vēderus visbiežāk piepildot iepriekš pasūtītas maltītes.

Vaicāta, vai mājas uzkopšanas darbus influencere kā īpaši māca savām meitām, Katrīne saka - nekādas īpašas apmācības neveic – ja meitām ir interese, viņas pašas aicinātas iesaistīties un palīdzēt. “Tas iet kaut kā naturāli. Es kaut ko padaru, kādai gribas ko blakus padarīt. Es, piemēram, vakar taisīju vakariņas, Kerija blakus izdomāja griezt salātus. Kaut kā tās “meiteņu lietas” es viņām iemācu – tas vienkārši notiek dabīgā veidā, nevis – meitenes, tagad nāciet ar saviem pierakstiņiem, es jums pamācīšu, kā vajag gatavot ēst vai saservēt galdu.” pārliecināta ir Katrīne.

Skaties realitātes seriālu "Ģimene burkā" no pirmdienas līdz ceturtdienai, 18:00 un 20:40, 360TV!

Izlasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...