Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gudrai mājai – vieda apsildes iekārta! NIBE S sērijas siltumsūknis

Gudrā māja, Photo by Stephan Bechert on Unsplash

Gudrā māja, Photo by Stephan Bechert on Unsplash

Gudrā māja – tā nav zinātniskā fantastika, bet pilnīgi pieejams risinājums mūsdienās. Gudrās mājas koncepcija ietver dažādas viedierīces un iekārtas, kas mazina cilvēka iesaisti ikdienas darbībās mājas funkcionēšanā. Gudrā māja nozīmē automatizēt dažādus procesus mājoklī – apsildi, apsardzi, drošību, ūdens patēriņu, ventilāciju utt. Taču patiešām gudra māja ir tāda, kurā iekārtas ne tikai taupa mūsu laiku, bet arī citus resursus. Kā var palīdzēt taupīt pat šķietami tik izšķērdīgais apsildes process? Viens no risinājumiem – skandināvu klimata kontroles viediekārta jeb NIBE S sērijas siltumsūknis.

Attālināta un automātiska klimata kontrole

Gudrās mājas būtība ir tajā, ka tajā notiekošos procesus var kontrolēt arī attālināti. No jebkuras vietas, kur pieejams internets, izmantojot viedtālruņa lietoni “myUplink”, iespējams kontrolēt savu mājas NIBE siltumsūkni un tā radīto iekštelpu klimatu. Jaunākās NIBE S sērijas siltumsūkņi spēj pat vēl vairāk – ne tikai tikt regulēti attālināti, bet arī, izmantojot GPS funkciju mobilajos telefonos, analizēt mājinieku atrašanās vietas. Kad tu vai tavi ģimenes locekļi tuvosies mājām, siltumsūknis sagatavos mājās komfortablu temperatūru, gaisa kvalitāti un mitruma līmeni, kā arī parūpēsies par karsto ūdeni, kas būs pietiekošā daudzumā visiem mājiniekiem.

Turklāt visjaunākās paaudzes tehnoloģijas prot parūpēties arī par sevi un ziņos saimniekam, ja siltumsūkņa darbībā konstatēti kādi traucējumi. Tas neturpinās darboties nepareizā režīmā, lai lieki nepatērētu elektroenerģiju, bet ļaus laikus novērst radušās tehniskās problēmas.

Siltumsūknis – ekonomiskākais apsildes risinājums

Mājokļa apsilde un ūdens uzsildīšana parasti prasa vislielāko daļu no mājas uzturēšanas izmaksām. Šajā ziņā siltumsūkņi ir ļoti ekonomisks risinājums, jo tie patērē pamatā dabas resursus – augsni, ūdeni un gaisu, un pavisam nedaudz elektroenerģijas, lai vienlaikus ražotu gan piemērotāko iekštelpu temperatūru jebkurā gadalaikā, gan parūpētos par labāko mikroklimatu mājoklī, gan arī uzsildītu ūdeni. Pateicoties automātiskajai klimata kontrolei, NIBE S sērijas siltumsūknis netērē enerģiju vispār, ja neviena nav mājās. Turklāt, ja siltumsūknis tiek apvienots ar saules baterijām, tad elektroenerģiju, kad saule to saražo vairāk nekā tas tiek patērēts, iespējams nodrošināt vispār par velti.

Mājas mikroklimats atbilstoši gaidāmajiem laikapstākļiem

Papildus ekonomiju nodrošina arī jaunāko NIBE S sērijas siltumsūkņu funkcija – 24 stundu laika prognozes monitorings. Ja iepriekšējie modeļi spēja regulēt mājokļa temperatūru atbilstoši tā brīža āra temperatūrai, tagad tehnoloģijas kļuvušas vēl gudrākas un pašas seko līdzi tuvākās diennakts laika prognozei. Tas nozīmē to, ka, ja tūlīt gaidāms pēkšņs siltums, iekštelpu temperatūra jau laikus tiks pazemināta atbilstoši gaidāmajam, un rezultātā tiks ieekonomēts vēl vairāk enerģijas un attiecīgi – arī izmaksas.

Izvēlies gudrāko, ekonomiskāko un ērtāko klimata kontroles sistēmu savai mājai un ietaupi apkures izmaksas nākotnē! NIBE siltumsūkņus tirgo un uzstāda “Divine Heat Company”, kas ir oficiālais NIBE pārstāvis Latvijā.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...