Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gunta Baško par to, kā ir būt par mammu pēc 30

Gunta Baško raidījumā "Māmiņu klubs", STV Pirmā!

Gunta Baško raidījumā "Māmiņu klubs", STV Pirmā!

Pirmajā "Māmiņu Kluba" jaunās sezonas raidījumā, kas pie "STV Pirmā!" skatītājiem nonāks šo svētdien, viesosies populārā basketboliste Gunta Baško, kas līdz ar kļūšanu par māmiņu, mācās arī pacietību un atklāti saka, ka sportistes pašdisciplīna, režīms un fiziskās aktivitātes palīdz arī bērna audzināšanā. Viņa uzskata, ka par mammu sieviete kļūst pareizajā brīdī un katrai tāds ir savs: “Ja mana meita vēlēsies kļūt par profesionālu sportisti, neaizliegšu, taču arī neieteikšu, jo tas ir smags darbs.” Savukārt attiecībās ar dzīves biedru Guntas ģimenē bērniņa ienākšana ir atnesusi briedumu un vēl labākas komunikācijas prasmes!

Pirmais sezonas raidījums būs veltīts arī bērnu emocionālajai veselībai- skaidrosim, kā vecākiem saprast, ko jūt un vēlas mazās sirsniņas? Kā arī runāsim par fizioterapeita nozīmi mazuļa attīstībā un satiksimies ar “Superbēbi”, kurš pa vasaru krietni paaudzies. Tāpat pievērsīsimies daudziem vecākiem tik aktuālajam mācību gada sākumam un tam, cik svarīgi ir pārbaudīt bērna redzi.


Skaties raidījumu "Māmiņu klubs" svētdienās 9:20 STV pirmā!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...