Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Hialuronskābes injekcijas – atgūsti jaunību tikai pusstundas laikā!

Photo by rawpixel.com from Pexels

Photo by rawpixel.com from Pexels

Uz sejas parādījušās jaunas grumbiņas, sejas vaibsti, šķiet, nošļūk un bojā sejas kontūru? Vai jau sen sapņo par pilnīgākām lūpām? Tam visam ir risinājums! Hialuronskābes injekcijas piepildīs tavu Jaunā gada vēlēšanos! Kā? Atbild Dr. Ansis Ģīlis no Plastikas ķirurģijas klīnikas.

Hialuronskābes injekcijas palīdz uzlabot ādas izskatu, un injicējamā hialuronskābe ir ļoti līdzīga mūsu pašu ādā jau esošajai hialuronskābei, kuras daudzums, novecojot, diemžēl, samazinās un liek ādai zaudēt elastīgumu. Šādas injekcijas sniedz redzamu, ilgstoši noturīgu estētisku rezultātu. Hialuronskābe ir ļoti piemērota, lai iegūtu izteiktākas sejas kontūras, pilnīgākas lūpas, vai izlīdzinātu jau izveidojušās grumbas un krunciņas, kā arī uzlabotu ādas kvalitāti injekcijas vietās.

Kā darbojas hialuronskābe?

Hialuronskābe mūsu ķermenī piesaista ūdeni, mitrina ādu un piešķir tai tilpumu. Tā ir dabīga viela, kas veidojas mūsu organismā, bet gadu gaitā tās sintēze pakāpeniski samazinās. Vienkārša injekcija ar kristāldzidru hialuronskābes gēlu aizstāj zaudēto apjomu, uzlabo sejas līnijas, padara lūpas pilnīgākas, izlīdzina grumbas un krunciņas.

Cik ilgu laiku aizņem viena hialuronskābes injekcijas procedūra?

Procedūra ilgst 20–30 minūtes. Pirms tam nav nepieciešamas nekādas analīzes, taču injekciju neveic, ja ir akūta infekcijas slimība. Līdzeklis tiek ievadīts atbilstošajā anatomiskajā reģionā un slānī, radot tur papildus tilpumu. Pirmās 2-3 dienas injekcijas vietā var būt pastiprināts uztūkums, pēc 3. dienas redzams rezultāts.

Cik ilgi saglabājas hialuronskābes injekciju efekts?

Injekcijas efekts visbiežāk saglabājas no 12 līdz pat 24 mēnešiem, atkarībā no izvēlētā preparāta, pēc tam hialuronskābe uzsūcas un noārdās, un tad procedūru iespējams atkārtot.

Plastikas ķirurgu pieredze rāda, ka cīņā ar novecošanās pazīmēm savlaicīgi veiktas nelielas sejas atsvaidzināšanas procedūras sniedz gan lieliskus uzlabojumus, gan ietaupa laiku un naudu ilgtermiņā, jo mazina iespējamo vajadzību pēc agresīvākām novecojumu koriģējošām ķirurģiskām manipulācijām.

Kur labāk veikt injekcijas?

Injekcijas iesaku veikt pie ārsta-speciālista, kurš ir sertificēts izdarīt konkrētā veida injekcijas, un kurš var izskaidrot un pamatot izvēlēto ārstēšanu (prognozējamos rezultātus, riskus, injekciju vietu, izvēlēto preparātu, devu) un spēs nevēlamu blakusefektu gadījumā nodrošināt nepieciešamo palīdzību.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...