Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Hokeja čempionāta rīkotāji maldinājuši fanus par biļešu cenām?

Foto: ekrānšāviņš Tet+ Hokeja studija, 1188 Play

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu, jau no 1. jūnija skatītāji "Pasaules čempionātam hokejā" var justi līdzi klātienē Pēc šī paziņojuma tika publiskotas arī biļešu cenas, kuras daudzos fanos radīja neizpratni - tās svārstās no 110 eiro par grupu turnīru līdz pat 350 eiro par fināla spēlēm

Lai arī Latvijas Hokeja Federācijas prezidents Aigars Kalvītis un Pasaules Čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis pēdējās dienās apgalvoja, ka biļešu cenas esot tādā pat amplitūdā, kā iepriekšējos čempionātos, “Tet+ Hokeja studija”, izpētot pēdējo 4 čempionātu biļešu cenu piedāvājumu, konstatēja, ka šajā gadījumā sabiedrība tiek maldināta. Pamatturnīra stadijas spēles līdz šim bijušas lētākas. Cita lieta, ka nekad līdz šim nav bijuši ierobežojumi, kas skatītājiem liegtu aizņemt visas sēdvietas, kā tas ir Rīgas čempionātā.

“Rīgā būtībā būs pašas dārgākās biļetes,” komentēja raidījuma vadītājs. Pat pērnā gada pasaules čempionātā hokejā Šveicē cenas nebija tik augstas, kā šogad Latvijā.

Kā jau vēstīts, daži fani, tajā skaitā Pasaules bārmeņu čempionāta uzvarētājs Andris Reizenbergs, jau čempionāta sākumā bija izlēmuši neapmeklēt hokeja spēles: “Pat ja man biļeti iedotu bez maksas, es neietu.” Tet+ Hokeja studijai atklājis Reizenbergs.

Taču, ar ko jārēķinās, ja tomēr esi lēmis ļauties "hokeja traukumam" un spēles vērot arēna? Ir vērts noskatīties Tet+ Hokeja studijas sagatavoto video - tajā īsi un konkrēti apkopots svarīgākais, kas jāzina par čempionāta apmeklēšanu klātienē. Tāpat ielūkojies 1188 Play - tur pieejami visi karstākie Latvijas izlases spēļu momenti, kā arī katra hokejista individuālais sniegums.

Izlasi arī šo:

 • Tests: cik liels hokeja fans esi?
 • Rešetins uz hokeja spēlēm netaisās iet - labāk tā vietā nopirks dīvānu!
 • Kādu fanošanas līmeni sasniedzis Renārs Zeltiņš?
 • Kur skatīties sporta tiešraides ārpus mājas?


 • Ielādējam...

  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...

  Ielādējam...

  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...