Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rešetins uz čempionāta spēlēm klātienē neies – labāk nopirks dīvānu

Foto: Intars Rešetins, Sapnis par Eiropu, 360TV

Foto: Intars Rešetins, Sapnis par Eiropu, 360TV

Latvijas hokeja izlase Pasaules čempionāta hokejā B grupas pēdējā spēlē otrdien, 1. jūnija vakarā, tiksies ar Vāciju, lai cīnītos par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Par šo izšķirošo spēli “Tet+ Hokeja studijai” ir ko teikt arī 360TV šovu “Sapnis par Ameriku” un "Sapnis par Eiropu" vadītājam, aktierim, režisoram un nu arī pašpasludinātajam hokeja “dīvāna ekspertam” Intaram Rešetinam.

Viņš paziņoja, ka uz spēlēm klātienē neies un naudu izmantos kam noderīgākam: “ Es labāk nopirkšu vēl vienu dīvānu.” tā režisors

Rešetins atklāja, ka hokejs viņa ģimenē bija, ir un būs svēta lieta: “Tad kad ir izlases spēles, mājā ir absolūts klusums. Sieva un bērni nedrīkst runāt. Kaimiņi tiek aizsūtīti projām. Es viens pats mājā ārdos, bļauju, pārdzīvoju, turu īkšķus.”

Viņš “Tet+ Hokeja studijai” pavēstīja, ka uzskata – mūsējie uzvarēs: “Manā dīvāna eksperta skatījumā līdz šim labākā spēle bija ar Somiju. Viņi bija motivēti, psiholoģiski izturīgi. Ja būs šī sazobe, komandas ķīmija un viņi psiholoģiski jutīsies pārliecināti, tad Vācija brauks mājās.”

Savukārt no savas puses “Tet+ Hokeja studijas” vadītāji pirms lielās spēles piedāvāja divus iemeslus, kāpēc Latvija noteikti uzvarēs Vāciju - noskaties tos video!

Visu par un ap hokeju jau šovakar Latvijas - Vācijas spēles laikā meklē 1188 Play!

Dzīvo līdzi Pasaules čempionāta hokejā notikumiem? Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...