Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Horoskopa zīmes, kuras aiziet neatskatoties

Šķiršanās horoskops, foto: pixabay.com

Šķiršanās horoskops, foto: pixabay.com

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuras nemēģina saglabāt laulību vai attiecības jebkuriem līdzekļiem. Viņi dzīvo pēc principa "ir – labi, nav – arī labi." Kopumā viņi neizjūt sirdsapziņas mokas, un citu cilvēku viedoklis viņus neinteresē.

Vēzis

Emocionālais Vēzis tiek uzskatīts par ģimenes cilvēku. Viņi novērtē mājsaimniecību, siltumu, rūpes, mīlestību un maigumu. Mazākais “aukstums” jūsu attiecībās var negatīvi ietekmēt Vēzi. Jūsu noskaņojumu vai vēlēšanos būt vienatnē ar sevi viņi uztver kā personisku aizvainojumu. Tāpēc var drosmīgi izbeigt attiecības ar jums un doties pie labāka partnera, kurš visu savu laiku veltītu tikai viņiem.

Strēlnieks

Bieži vien ceļā uz laimīgu ģimenes dzīvi Strēlnieks var paklupt pret savu impulsivitāti. Emociju karstumā var sarunāt daudz dīvainību, bet, lai atvainoties, viņiem pietrūkst paškritikas. Un, lai arī viņi paši var piedot aizvainojumu, reizēm tas var aizķerties pārāk dziļi. Arī dusmās viņi var paziņot par savu vēlmi šķirties. Vēlāk viņi to nožēlos, bet neatgriezīsies.

Zivis

Zivis nekad neuzdrošināsies gaidīt, līdz tiks pamestas. Zivis drīzāk sarīkos situāciju, lai jūs paši pieņemtu šādu lēmumu. Astrologi apgalvo, ka šī zodiaka zīme var pārvērst jūsu dzīvi par īstu spīdzināšanu. Turklāt Zivīm ir tendence uz sānsoļiem un lielīšanos ar savām uzvarām.

UZZINI, NO KURĀM HOROSKOPA ZĪMĒM ROMANTIKU NESAGAIDĪT

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...