Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

ICOONE LASER - iespēja tikt pie izcilām ķermeņa aprisēm!

Foto: Sky Dream Clinic

Pavasaris tuvojās straujiem soļiem, līdz ar to cilvēku prātos sāk raisīties domas par atvaļinājumiem, pludmalēm, vasarīgiem tērpiem un, protams, viss iepriekš minētais nav iedomājams bez perfektām ķermeņa aprisēm.

Kas ir ICOONE LASER un kā tas tiek izmantots skaistumkopšanā?

Izcila figūra – tas ir smags darbs. Pareiza ēšana un kustības ir galvenie ieroči cīņā par perfektu figūru, bet reizēm ar to vien ir par maz. Šajos gadījumos izcili spēj palīdzēt kosmētiskās procedūras. Īpaši, ja talkā tiek liktas jaunākās aparātkosmetoloģijas ierīces.

ICOONE LASER tiek uzskatīts par vienīgo kosmētisko aparātu pasaulē, kurš ļauj masāžai izmantot vienlaikus divas galviņas, lai tas spētu pilnvērtīgi un simetriski iedarboties uz asinsriti un limfas plūsmu.

ICOONE LASER palīdz ātri un efektīvi :

- Atbrīvoties no liekā svara;

- Novērst celulīta veidošanos;

- Veicina kolagēna un elastāna veidošanos organismā, kas garantē, ka āda iegūs papildus tvirtumu un elastīgumu;

- Veicina ādas šūnu atjaunošanos;

- Aktivizē limfodrenāžu, kura, savukārt, veicina ādas elastīgumu un tvirtumu;

- Stimulē lipolīzi, kas uzskatāma par atbildīgo tauku dedzināšanas procesā.

Procedūras ar ICOONE LASER, atkarībā no izvēlētā procedūras veida, ilgst no 10 līdz 60 minūtēm un tās nerada nekāda veida sāpes vai diskomfortu. Ātrākam rezultātam ‘’Sky Dream Clinic’’ klīnikā klientiem tiek piedāvāts procedūras veikt pat divreiz dienā – no rīta un vakarā.

‘’Sky Dream Clinic’’ klīnika saviem klientiem, atkarībā no vajadzības, piedāvā vairākas programmas, kuras tiek veiktas ar ICO0NE LASER:

Estētiskā programma – likvidē tūsku, palīdz cīņā pret strijām, novērš dziļās un mīmikas grumbas, veicina organisma atjaunošanos pēc dzemdībām, nostiprina un uzlabo krūšu formu.

Medicīniskā programma – palīdz cīņā pret varikozi, sagatavo ķermeni plastiskajām operācijām un rehabilitācijai pēc tām, palīdz atgūt formu pēc dzemdībām, samazina muskuļu spazmas.

Sporta programma – lielisks veids, kā cīnīties pret sastiepumiem un traumām, novērš muskuļu sāpes, kā arī lieliski sagatavo sporta slodzēm.

Vispārējā programma – paredzēta, lai uzlabotu elestāna izstrādi organismā, lieliski palīdz cīnīties pret celulītu, stimulē lipolīzi, tādējādi iedarbojoties uz tauku šūnām, nodrošina ādas atjaunošanās procesu, mazina muskuļu saspringumu.

Pieteikties ICOONE LASER procedūrām ‘’Sky Dream Clinic’’ klīnikā iespējams gan elektroniski, rakstot uz – info@skydream.lv, gan zvanot pa telefonu – 20012559 Tāpat arī klīnikas speciālisti katram klientam ieteiks piemērotāko procedūras veidu un intensitāti.