Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ieva Kerēvica atklāj, kā iepazinusies ar gaidāmā mazuļa tēvu

Ieva Kerēvica, 1188 Play ekrānšāviņš

Ieva Kerēvica, 1188 Play ekrānšāviņš

Dziedātāja Ieva Kerēvica pavisam drīz kļūs par māmiņu otrajam mazulim, taču par savu mīļoto vīrieti un bērniņa tēti līdz šim nav publiski runājusi. Viesojoties sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” kas pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks otrdienas vakarā, dziedātāja pastāsta par savu jauno dzīvesbiedru un abu negaidīto iepazīšanos.

Šarmantā skatuves māksliniece atklāj, ka bija pieradusi pie savas pašpietiekamības un tā, ka visu var izdarīt pati. Kad uzkrāta dažāda dzīves pieredze, pagriezt savu dzīvi citā virzienā, no jauna atvērties otram cilvēkam un ļauties attiecībām nav nemaz tik vienkārši, taču Ievas gadījumā iejaucās laimīgs gadījums, par ko viņa tagad ir pateicīga augstākiem spēkiem.

Gaidāmā bērniņa tētis, kā saka pati Ieva, nav no mūziķu pasaules, ilgu laiku dzīvojis ārpus Latvijas un savulaik strādājis par viesmīli restorānā, kur tad arī notika abu liktenīgā tikšanās. Pirmo reizi Ieva šai restorānā iegriezās tikai aši uzkost pusdienas, lai skrietu tālāk darbos. Simpātisko viesmīli ievērojusi gan, bet nekāda turpinājuma iespēja prātā nav bijusi. Ievas draugs gan vēlāk atzinies, ka viņam tajā īsajā pirmajā satikšanās brīdī gan paspējis “viss iekšā novibrēt”. Otro reizi dziedātāja devusies uz to pašu restorānu kopā ar draudzenēm, un tad jau tas beidzies ar pirmā randiņa sarunāšanu. Sīkākas šī romantiskā stāsta detaļas, kā arī to, kā Ieva redz abu kopīgo nākotni, uzzināsit, noskatoties 1188 Play video.

Skatieties arī:

Māra Upmane-Holšteina par dzīvi triju bērnu māmiņas lomā

Elīna Didrihsone par intimitāti gaidību laikā

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...