Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Intuīcija mēģina ar Tevi sazināties - kā to sadzirdēt?

Sievietes siluets. Photo by luizclas from Pexels

Sievietes siluets. Photo by luizclas from Pexels

Bailes riskēt, bailes no jaunām lietām – tev ir jauns darba piedāvājums, bet ir bail pārtraukt esošo darbu un pateikt nē…Tev ir “ka tik kaut kas nenotiek” sajūta un šķiet, ka intuīcija ar tevi runā. Taču nereti tas vienkārši ir nobijies ego, kam ir bailes kļūdīties, bailes izgāzties. Racionāli domājošie prāti daudzas lietas piedēvē iztēlei, taču iztēle un intuīcija nav viens un tas pats. Iztēle rodas mūsu galvā, tā parasti ir ar spilgtiem attēliem un vīzijām. Bieži vien iztēle tiek aktivizēta no ārējiem signāliem. Turpretī intuīcija vienmēr ir izteikti dziļa izjūta, kas vienmēr rodas iekšēji (nevis no ārējiem stimulatoriem), un reizēm tīri fiziski sajūtama zarnu rajonā. Intuīcija var būt spēcīgs virzošais spēks, kas dažiem ir vairāk attīstīts nekā citiem. Kamēr viens jau no bērnības spēj sajust, ka kaut kas nav kārtībā un intuitīvi zina, kas viņam būtu jādara, cits to nespēj arī pieaugušajā vecumā. Pastāv arī teorija, ka cilvēki spēj mijiedarboties laikā un intuīcija ir saņemtās ziņas no nākotnes, kuras vienkārši ir jāspēj saklausīt un nolasīt. Jo vairāk Tu mīli sevi un uzticies sev, jo spēcīgāk attīstās arī Tava intuīcija.

Kā labāk atpazīt mirkļus, kad intuīcija mēģina ar mums sazināties?


1. Fizisks nemiers ķermenī – krūšu un vēdera rajonā

Dažkārt intuīcija ir tik spēcīga, ka sekas ir fiziski sajūtamas. Reizēm cilvēks var saglabāt vēsu prātu un ārēju mieru, taču jūt, ka “vēderā viss ir sagriezies otrādi”. Daudzi raksturo savu intuīciju kā sajūtu vēderā vai krūtīs. Dažkārt tā izpaužas kā sasprindzinājums šajās zonās.

2. Tu jūties pārliecināts pat tad, ja Tavs lēmums nav racionāls

Vai tev ir gadījies, kad sapņo par darba maiņu, bet iemesls nav finansiāla situācija? Šis ir skaidrības brīdis, kad tava intuīcija mēģina tev kaut ko pateikt. Lai arī tā var neizklausīties kā loģiska doma. Ja tu iemācīsies tajā ieklausīties, Tu sajutīsi pārliecību un skaidrību par savu lēmumu. Dažkārt mēs vienkārši izlemjam rīkoties absolūti pretēji jebkādai racionālai rīcībai un tikai pēc laika saprotam, ka tas bija preizi.

3. Tu piedzīvo spilgtus sapņus

Sapņot par nogāšanos no ēkas vai dzīšanos pakaļ milzīgam zirneklim arī patiesībā var būt intuīcija, kas mēģina ar Tevi sarunāties. Intuīcijai var būt dažādas formas. Arī sapņi tiek uzskatīti par veidu, kā notiek saziņa ar garu. Svarīgi ir dokumentēt savu pieredzi – savas izjūtas un sajūtas un notikumus reālajā dzīvē. Iemācies atpazīt un nolasīt savus sapņus! Piemēram, kāda meitene pamanīja, ka brīžos, kad viņai ir sarežģījumi privātajās attiecībās vai darbā, viņa sapnī lido. Vienmēr. Tas palīdzēja apzināties, ka dzīvē ir kaut kas jāmaina – lidošana sapnī bija kā neapzināta vēlme aizbēgt no esošajām problēmām.

4. Vienas un tās pašas iespējas, kas atkārtoti ienāk tavā dzīvē

Kad intuīcija mēģina ar tevi sazināties, tā cenšas piesaistīt Tavu uzmanību, piespiežot tevi pamanīt nelielas sakritības un atkārtojumus visas dzīves garumā. Tā var piesaistīt uzmanību lietām, kuras bez intuīcijas varētu paslīdēt garām nepamanītas.

Kāda karjeras speciāliste stāstīja kādā intervijā, ka viņa vairākus gadus neredzēja savu iespēju, jo bija pārtraukusi ieklausīties savu intuīciju. Dzīve viņai atkal un atkal piespēlēja vienu un to pašu kārti, kamēr beidzot viņa piekrita un tā bija pareizā izvēle.

5. Intuīcija runā ar tevi tad, kad prāts ir mazāk aizņemts

Kad tu ļauj prātam atpūsties (meditēt), tas atveras un ļauj domām un emocijām plūst cauri. Tieši šajā mirklī ir vislielākās iespējas sadzirdēt intuīcijas balsi. Tādēļ, ja esi apjucis, vislabāk pacenties atbrīvot prātu, lai saklausītu savu iekšējo balsi.

Ļoti labi palīdz meditācija, klusa un mierīga vairāku stundu pastaiga vai došanās dabā. Dabas takas ir lielisks veids, kā redzēt skaisto un pabūt projām no ikdienas, no pilsētas, no visa, kas nodarbina tavu prātu, lai varēt iedzīvināt intuīciju un ieklausīties sirdsbalsī.

6. Domas velkas vienā noteiktā virzienā

Dažkārt mēs ignorējam savu iekšējo balsi un tad mūsu intuīcija liek domām atkal un atkal novirzīties kādā noteiktā virzienā. Dažkārt mēs apzināti cenšamies savu intuīciju apklusināt un neieklausāmies, taču pareizākais šādā situācijā būtu apstāties un padomāt par to – kādēļ kāda lieta tik ļoti piesaista tavu uzmanību. Iespējams – intuīcija? Labākais veids, kā saprast, ka intuīcija mēģina kaut ko jums pateikt, ir fakts, ka tā nepazūd. Tu vienkārši zini, ka tev kaut ko vajadzētu vai nevajadzētu darīt un šīs domas tevi nepamet.

7. Instinkts un intuīcija nedarbojas sinhronizēti

Mūsu ego cenšas mūs pasargāt no kļūdām un neveiksmēm. Tādēļ mēs instinktīvi darām visu, lai izdzīvotu un darītu to droši, maksimāli neapdraudot sevi un nepakļaujot riskam. Instinkti saistās ar izdzīvošanu, savukārt intuīcija vairāk vērsta uz augstāka labuma iegūšanu, Piemēram, intuīcija var palīdzēt pamest esošo darbu un uzsākt savu biznesu.

8. Tu piedzīvo nemiera viļņus

Kamēr mēs dzīvojam saskaņā ar savu intuīciju, mēs esam laimīgi, taču brīdī, kad izvēlamies to ignorēt, mūs sāk pārņemt nemiera vilnis. Tas var notikt, piemēram, kad tu izvēlies klausīt savu ego, lai pieņemtu drošu un pareizu lēmumu tā vietā, lai klausītos to, ko sirds mēģina pateikt. Tas var rezultēties tīri fiziskās sajūtās kā spiediens krūtīs vai slikta sajūta vēderā (zarnās).

9. Tu sāc slimot

Neieklausoties intuīcijā tu radi savā dzīvē lielāku stresu. Fiziskās pazīmes tam parasti ir nemiers un slikta dūša, jo intuīcija mēģina pateikt, ka dzīvē ir nepieciešamas pārmaiņas. Tā kā daudziem no mums ir tendence savu intuīciju ignorēt, šis fiziskais diskomforts var pieaugt līdz pat depresijai. Tā ir fiziska pazīme tam, ka Tu savu dzīvi nedzīvo tā, kā vēlētos. Dažkārt palīdzēt ar to tikt galā var vienīgi speciālists, ka spalīdzēs parakties dziļāk un aizsniegt problēmas cēloni.

10. Tu esi iedvesmots vai satraukts

Reizēm tu sadzirdi savu intuīciju tad, kad jūties iedvesmots vai satraukts. Piemēram, klausoties citu cilvēku veiksmes stāstus, tu jūti spēcīgas emocijas un tas iedvesmo tevi uzsākt savu ceļu – tā ir intuīcija, kas atdzīvojas kā dzinulis. Nereti biznesā veiksmīgiem cilvēkiem ir spēcīgi attīstīta intuīcija – viņi vienkārši sajūt, kurā virzienā doties un ko darīt. Ne vienmēr visam ir pilnīgi racionāls izskaidrojums.

Iemācīties sadzirdēt savu intuīciju – tas prasa laiku, tavs ego un racionālais prāts vienmēr mēģinās iejaukties u tevi pasargāt. Taču, ja praktizēsi un trenēsies, iemācīsies vairāk ieklausīties savā sirdsbalsī un jutīsies laimīgāks un drošāks par savām izdarītajām izvēlēm.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...