Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jauns koncepts estētiskajā medicīnā - individuāls plāns novecošanās procesu samazināšanai

Veselības centrs 4

Estētiskā medicīna jau labu laiku kļuvusi par neizstājamu palīgu skaistumkopšanā visiem tiem, kuri vēlas uzmirdzēt dzīvei. Labā ziņa, ka nozares speciālisti, augstākā līmeņa skaistumkopšanas klīnikas, spožāko metožu izgudrotāji un vadošie iekārtu ražotāji nesnauž, bet atrod arvien efektīvākus veidus, lai mazinātu novecošanās pazīmes. Nenoliedzami, ka tas, cik ļoti mēs esam apmierināti, skatoties uz sevi spogulī, ietekmē dzīves kvalitāti. Un, ja ir iespēja, kā iepatikties sev mazliet vairāk, tad profesionāļu rokām ir jāļaujas, izmantojot individuāli sastādītu programmu novecošanās procesu samazināšanai, lai rezultāti neizpaliktu. Svarīgi tikai atrast tās īstās rokas!

Individuāli izstrādātas skaistumkopšanas programmas - mērķtiecīgi un efektīvi

“Veselības centrs 4” estētiskās medicīnas klīnikas - “Anti-Aging Institute”, “Dermatoloģijas klīnika”, “4.Dimensija” un “Skaistuma institūts “Liora” - izveidojušas jaunu konceptu estētiskajā medicīnā, kas piedāvā ne tikai atsevišķas procedūras un manipulācijas, bet arī individuāli izstrādātas skaistumkopšanas programmas, paredzot pilnu estētiskās medicīnas ciklu, lai sasniegtu vislabāko iespējamo rezultātu.

No kā sastāv individuālā skaistumkopšanas programma?

Pamata cikls sastāv no:
• diagnostikas, esošā stāvokļa novērtēšanas;
sejas un ķermeņa estētikas uzlabošanas plāna izveides;
• pakāpeniskas un mērķtiecīgas īstenošanas;
• sasniegto rezultātu izvērtēšanas.

Cikla īstenošanai un maksimāli labāko rezultātu sasniegšanai tiek izveidota īpaša speciālistu komanda, kurā ir gan uztura speciālisti, gan ķermeņa estētikas speciālisti, sejas estētikas speciālisti, kosmētiķi, fizioterapeiti, sporta speciālisti, nepieciešamības gadījumos – ārsti gastroenterologi, endokrinologi, plastikas ķirurgi u.c. Pirmā konsultācija ierasti norisinās uztura speciālista vai ķermeņa estētikas speciālista vadībā, kuri tad izveido individuālā plāna pamatu.

Diagnostika – patiesības stunda

Pilnā diagnostika ļaus noskaidrot patieso ķermeņa stāvokli, ņemot vērā vairākus faktorus:
• ķermeņa masas indeksa (ĶMI) noteikšana;
• antropometriskie mērījumi – auguma un proporciju mērījumi;
• kalorimetrija – vielmaiņas analīze;
• bioimpedances metode - ķermeņa audu proporciju analīzei;
• termogrāfija - konkrētu vizuāli estētisko problēmu (piemēram - celulīta) noteikšana;
• visa ķermeņa (Whole Body) masas un sturktūras noteikšana un analīze.

Gan ķermeņa, gan sejas ādas stāvokļa diagnostikā bez jau ierastajām metodēm tagad ir pieejams inovatīvs veids ar iekārtu 3D Life Vi, kad no vairākiem skatu punktiem tiek nofotografēta seja vai citas ķermeņa daļa, lai iegūtu augstas kvalitātes 3D attēlu, norādot gan redzamos, gan neredzamos bojājumus problemātiskajās vietās – noslīdējumus, asimetrijas, grumbu vai striju daudzumu, celulīta pakāpi, asins kapilāru un zemādas kolagēna stāvokli, pigmentāciju, saules (UV staru) bojājumi.

Individuālais skaistuma plāns – tavs slepenais instruments

Mēdz teikt, ka skopais maksā divreiz – bieži tā sanāk arī skaistumkopšanā: ja izvēlies procedūras “uz dullo”, bez iepriekšējas diagnostikas, var gadīties, ka nauda iztērēta, bet rezultāts ir vājš un nenoturīgs. Turklāt šobrīd piedāvājumā ir tik daudz un dažādu procedūru veidu, ka cilvēks bez speciālām zināšanām nemaz nevar izvērtēt, kuras būs pašam vispiemērotākās. Šī iemesla dēļ svarīgi atrast profesionāļus, kuri uzņemas atbildību par veiktajām darbībām un izveido plānu novecošanās procesu mazināšanai, lai rezultāti neizpaliktu.

Jaunākās tehnoloģijas, kas strādā tavā labā

Sekojot līdzi vadošo medicīnas tehnoloģiju ražotāju inovācijām un piedāvājumam, “Veselības centrs 4” pirmais Latvijā un Baltijā apgādājis klīnikas ar visjaunākajām, efektīvākajām iekārtām novecošanās procesu samazināšanai. Centrā atrodams pilns tehnoloģiju klāsts, lai varētu apmierināt klientu vēlmes un vajadzības pēc pasaules klases estētiskās medicīnas pakalpojumu pieejamības.

Modernākās pasaulē un Rīgā

“Veselības centrs 4” estētiskās medicīnas klīnikās pieejamas jaunākās metodes un iekārtas arī ar nosaukumiem, kurus vēl tikai nesen ar lielu sajūsmu sveikušas tehnoloģiju izstādes un skaistuma metropoles pasaulē. Var teikt, ka “Veselības centrs 4” pielīdzināms piekūna ātrumam un precizitātei.
• ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti-Aging Institute'' estētiskās medicīnas iekārtu arsenālu šajā pavasarī ir papildinājusi ražotāja Cocoon Medical jaunākās paaudzes kriolipolīzes iekārta Cooltech Define. Kriolipolīzes procedūra šobrīd ir viena no efektīvākajām neinvazīvajām tauku šūnu likvidēšanas metodēm. Tomēr procedūras efektivitāti ietekmē izmantotās tehnoloģijas. Šajā gadījumā ''JAUNĀKAIS'' noteikti nozīmē arī ''LABĀKAIS''. ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Anti-Aging Institute'' pieejamā Cooltech Define kriolipolīzes iekārta ir efektīvāka visos kontroles parametros: aplikatori sasniedz iedarbības temperatūru īsākā laikā, iedarbība uz tauku slāni ir vienmērīgāka, lipolizēto tauku šūnu skaits ir procentuāli augstāks, nekā izmantojot iepriekšējo Cooltech modeli, turklāt tauku šūnas neatjaunojas;
• Pasaulē pierādīts un iecienīts ir DermaClear - triju posmu hidrodermabrāzijas procedūra pilnvērtīgai sejas ādas attīrīšanai, mitrināšanai un kopšanai, un tagad tā pieejama arī Rīgā, “Anti-Aging Institute”. Iekārtas sistēmas rotējošais uzgalis un spēcīgā vakuuma iedarbība nodrošina dziļu ādas attīrīšanu un pīlingu, neradot kairinājumu, kā arī veicina pilnvērtīgu aktīvo vielu uzsūkšanos ādā. DermaClear tiek izmantota gan kā atsevišķa atjaunojoša procedūra, gan kā daļa no kompleksas ādas kopšanas programmas. DermaClear apvieno trīs maksimāli efektīvus sejas attīrīšanas, atjaunošanas un kopšanas posmus. Tiek ietaupīts laiks un samazināts kairinājuma un alerģiju risks, kas var rasties, izmantojot lielu skaitu kopšanas līdzekļu un metožu īsā laika posmā.
• ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Dermatoloģijas klīnika'' šo gadu sāka ar lielisku tehnoloģiju papildinājumu - ALMA Lasers Harmony®XL lāzeriekārtu, kas ādas atveseļošanas un kopšanas procedūras nodrošina atbilstoši visaugstākajiem estētiskās dermatoloģijas standartiem. Jaunā lāzeriekārta nodrošina iespēju viena procedūras seansa laikā risināt vairākas ar ādas stāvokli saistītas problēmas, piemēram, ārstējot pinnes ar lāzeru, paralēli iespējams veikt procedūras, kas novērš rētošanos vai mazina jau esošās aknes izraisītās sekas. Tehnoloģija ļauj kombinēt lāzera un radiofrekvences iedarbību, izmantot ultraskaņu kopjošo un terapeitisko līdzekļu dziļākai iestrādei ādā, aizstājot injekcijas, un veikt citas savstarpēji saistītas manipulācijas. Ar ALMA Lasers Harmony®XL iespējams veikt arī lāzerpīlingu un visu ādas līmeņu ipixelQSW lāzerterapiju dažādu tetovējumu un pigmenta plankumu likvidēšanai. Tehnoloģija ir neizstājama rūpējoties par pirmo novecošanās pazīmju skartajām zonām – kakls, dekoltē, acu zona.
• “Anti-Aging Institute” lepojas arī ar jaunākās paaudzes Visio LPG Cellu M6®Integral-2 iekārtu, kas nodrošina šobrīd mūsdienīgāko sejas un ķermeņa lipomasāžas un endermoloģijas procesu. LPG procedūras veicina dabīgu halogēna, elastāna un hilauronskābes sintēzi, efektīvi cīnās ar tūsku un celulītu.
• Īsta revolūcija auguma skulpturēšanā ir iespējama ar EMSculpt stimulācijas iekārtu - pirmo neinvazīvo muskuļu stimulēšanas un liftinga tehnoloģiju, efektīvāko un modernāko risinājumu nevainojamu ķermeņa aprišu iegūšanai. Jau pēc četrām EMSculpt procedūrām izvēlētajās mērķa zonās vidēji muskuļu masa palielinās par 16%, bet tauku slānis samazinās par 19%. “Anti-Aging Institute” ar EMSculpt iekārtu iespējams veikt procedūras vēdera un sēžas muskulatūras stimulēšanai un formas uzlabošanai.

Par visām iespējām iegūt nevainojamu augumu un attālināt novecošanos, iespējams uzzināt www.vc4.lv

Līdz 2020. gada 13. jūnijam speciālistu konsultācijas un sejas un ķermeņa procedūras par ļoti pievilcīgām cenām. Sekojiet līdzi >>


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...