Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jēkabs Rēdlihs: Pasaules čempionāts dos grūdienu bērnu hokejam

Jēkabs Rēdlihs, 360TV, Hattrick ar Puči

Jēkabs Rēdlihs, 360TV, Hattrick ar Puči

Piesaucot iepriekšējo pieredzi, kad 2006.gadā pēc "Pasaules hokeja čempionāta" Rīgā tika izjusts ievērojams bērnu pieplūdums hokeja treniņgrupās, bijušais Latvijas izlases hokejists, šobrīd arī jauniešu hokeja treneris Jēkabs Rēdlihs ir pārliecināts par šāda scenārija atkārtošanos.

Pat tad, ja skatītāji tribīnēs netiks ielaisti, šis notikums ienesīs pozitīvas vēsmas visā Latvijas sportā, pārliecināts Rēdlihs: “Šādi sporta svētki kā tādi, pārņems visu valsti uz to brīdi, jo tas apmērs jau ir nenormāls. Es domāju, tas visos sportos radīs tādu pozitīvu rezonansi, ka tas sports ir vajadzīgs, ka varam just līdzi.”

Plašā sarunā ar Armandu Puči Jēkabs stāstīs gan par to, kāpēc Latvijas izlase hokejistiem ir svētki, gan par to kādus svētkus mājās sagādā divi bērni un divi suņi! Tikmēr, lasot starp rindām Latvijas sporta ziņu galvenajiem virsrakstiem, Armands Puče stāstīs par svarīgākajiem jaunumiem "Pasaules hokeja čempionāta" rīkošanā un "Dinamo Rīga" komplektēšanā.

Savukārt Hattrick ķermeņa eksperte, fizioterapeite Agneta Liepājniece kopā ar Latvijas hokeja izlases fiziskās sagatavotības treneri Ēriku Visocki noskaidros balansa grīdas unikalitāti sporta treniņiem.

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un Hattrick Youtube kanālā, bet trešdienās, 22:25, kanālā 360TV

Izlasi arī šo:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...