Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Junkors filtri – tīrs un dzerams ūdens mājās

Ūdens, Photo by Kaboompics.com from Pexels

Dzidrs, veselīgs, dzerams ūdens tikai 20 minūšu laikā? Tas ir iespējams! “Junkors filtri” piedāvā risinājumu, ātri uzstādot ūdens filtru tavā mājoklī. “Junkors filtri” galvenā priekšrocība ir tā, ka ar vienu ūdens filtru pietiek, lai ūdeni pilnībā attīrītu – gan ķīmiski, gan mehāniski. Tas nozīmē, ka viens filtrs nodrošinās, ka ūdens būs dzerams un tajā mazgāties varēs pat zīdainis.

Kāpēc nepieciešams uzstādīt filtru savā mājoklī?

Nereti ūdens, kas ieplūst mūsu vannas istabā un virtuvē, ir ciets, dzelžains un nespodrs, tam ir dzeltena, oranža vai, sliktākajā gadījumā, brūna nokrāsa. Šie toņi norāda, cik nekoptas un vecas ir trubas, un, protams, cik piesārņots ir ūdens. Ja ūdenim ir specifiska nokrāsa, visdrīzāk arī vannai, izlietnei un podam parādījusies dzeltenīga nokrāsa. Īpaši nepatīkami ar šo problēmu ir saskarties pēc tikko veikta remonta vai jauna mājokļa iegādes. Šī iemesla dēļ pēc remonta vai pārvākšanās iesakām uzreiz sazināties ar “Junkors filtri” speciālistiem, kuri sniegs konsultāciju un ieteiks piemērotāko ūdens filtru jūsu vajadzībām.

Nerunājot par vizuālajām īpašībām un kaitējumu, ko netīrais ūdens var nodarīt santehnikai, noteikti jāuzsver ūdens ietekme uz cilvēku. Tā kā daudzām ēkām ūdens tiek piegādāts caur desmitiem gadu vecām trubām, lai kaut nedaudz attīrītu ūdeni, tajā tiek laists hlors, kas ūdeni dzidrina, taču komplektā nāk arī hlora aromāts un iespējamie blakusefekti. Hlors var kairināt rīkli, acis un deguna gļotādu, var uznākt klepus, smagos gadījumos var rasties bronhīts. Protams, ne visiem šie kairinājumi rodas, taču īpaši jutīgiem cilvēkiem var rasties šādas problēmas. Mājokļos, kur ūdeni neattīra ar hloru, cilvēki tāpat saskaras ar ādas problēmām, piemēram, ādas sausumu, kas rodas ūdens cietības dēļ.

Ko tu iegūsi, uzstādot Junkors filtrus?

  • Noteikti novērosi ādas stāvokļa uzlabošanos;
  • Ietaupīsi vietu telpā, jo parasti ūdens mehāniskajai un ķīmiskajai attīrīšanai nepieciešami divi filtri;
  • Ietaupīsi naudu – dzeramais ūdens vairs nebūs jāiegādājas, jo varēsi patērēt krānā esošo.
Kāpēc izvēlēties tieši Junkors filtrus?

Ūdens filtri, kas ražoti ar preču zīmi “Junkors filtri”, ir SIA Eirofiltri produkcija. Jau 18 gadus šie filtri tiek ražoti Latvijā. Filtri ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā.

Turklāt, tie pieejami par saprātīgām cenām un kalpos ilgu laiku. Viens filtrs spēj pārstrādāt 8000 litrus ūdens.

Kas ir piedāvājumā?

Visprātīgāk būtu vērsties pie “Junkors filtri” speciālistiem un kopīgi nolemt labākā filtra izvēli. Taču, ja ikdienas steigā sarunai neatliek laika, tad šeit vari uzzināt vairāk par filtru veidiem un funkcijām. SIA Eirofiltri piedāvā dažāda veida filtrus:

  • Kombinētie ūdens filtri - ūdens attīrīšana tiek veikta ar poliestera šķiedras un ķīmiski attīrošās daļas palīdzību.
  • Ekstra sērijas filtri - ūdens attīrīšana tiek veikta tāpat kā ar kombinētajiem ūdens filtriem, taču filtra sastāvā ir lielāks ķīmisko vielu daudzums, vairāk tiek absorbēti cilvēkam kaitīgie ķīmiskie elementi un tiem ir lielāks mehāniskās attīrīšanas laukums, pateicoties kuram ūdens caurplūde ir lielāka.
  • Mehāniskie ūdens filtri - ūdens attīrīšana tiek veikta ar poliestera šķiedras, presēta polipropilēna vai polipropilēna diega palīdzību.
Ja vēlies ietaupīt uz dzeramā ūdens rēķina, izskatīties žirgtāk, mazgājoties tīrā un mīkstā ūdenī, kā arī nevēlies turpināt berzt santehniku ar dažādiem ķīmiskajiem balinātājiem, izvēlies “Junkors filtri” savām mājām! Filtrus iespējams iegādāties būvmateriālu un santehnikas veikalos visā Latvijā, savukārt vairumā filtrus iespējams pasūtīt www.junkorsfiltri.lv .

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...