Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā izgatavot pretodu sveces?

Ods, Photo by Satheesh Cholakkal from Pexels

Cīņa ar odiem var ieilgt līdz pat rudenim. Lat nav jāgaiņā odi ar rokām, panāc to, lai tie pat netuvojas tai vietai, kur uzturies Tu! Aizdedz odu aizgaiņājošu aromātisku sveci, un nodrošinies, ka odi liks Tev mieru! Turklāt pretodu sveci vari izveidot arī mājās!

Kā pagatavot citronellas pretodu sveci?

Lai pagatavotu citronellas sveci (tieši šī smarža vismazāk tīk asinskārajiem mošķiem), Tev nepieciešams vasks svecei, sveču deglis, citronellas ēteriskā eļļa un trauciņš svecei. Video piemērā tiek izmantots nedaudz vairāk kā 460g sojas vaska, tomēr daudzums atkarīgs no Tevis paša vēlēšanās. Kā trauciņu svecei vari izmantot arī burciņas!

Sveces vasku izkausē ūdens peldē.

Tajā iemērc deglim apakšējo daļu un piestiprina trauka dibena, nostiprina arī augšpusē degli, lai tas nesašķiebjas. Te var iedarbināt radošo ideju organizatorisko pusi, izmantojot gan kociņus ar caurumiem, gan vienkārši iespiežot to star 2 zīmuļiem u.c. veidos.

Vaskam pievieno citroneļļas ēterisko eļļu, aprēķinot 0,10ml uz 1 g vaska. Tas kārtīgi jāizmaisa. Šis ir koncentrēts aprēķins, turklāt atceries – jo izteiktāka smarža, jo vairāk tā nepatiks odiem. Bet tā var nebūt tīkama arī cilvēkiem ar izteiktu ožu!

Atliek vien ieliet sveces vasku sagatavotajā sveces traukā, un pagaidīt, kamēr tas atdziest!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...