Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā kļūt bagātam?

Bagātība rokās, foto - Sharon McCutheo, Unsplash

Bagātība rokās, foto - Sharon McCutheo, Unsplash

Katrs sapņo kļūt bagāts un savu dzīvi nodzīvo, tiecoties pēc materiāla vien. Lielākā daļa cilvēku savas dzīves nogalē atskārš, ka viss ir bijis veltīgi un laiks un nauda varēja būt ieguldīti citās sliedēs, bet, diemžēl ir jau par vēlu. “Kā kļūt bagātam?” – tas ir jautājums, kas uzrunā visus.

Nauda – vērtīga vai nē?

Nauda ir fantastisks līdzeklis, kas ikdienā mums paver plašas iespējas. Pēc tās mēs visi dzenamies, tiecamies, pazemojamies. Naudas dēļ šķiramies no lielākās daļas savas dzīves laika, smagi strādājot un nogurstot. Nauda nepieciešama it visur – uz katra soļa un pagrieziena. Bet, vai zini, ka tā ir tikpat nevērtīga, cik vērtīga Tev šķiet? Jā, bez naudas neiztikt! Tomēr nauda ir tikai materiāls, kas Tev ļauj pabaudīt dzīvi krāšņāk. Cik ātri tā atnāk, tik veikli un viegli aiziet, ja vien neesi to ieguldījis ilgstošos projektos, kas var nest finansiālu labumu. Turklāt nauda ir zem kāda pārvaldības vienmēr – Tu nekad neesi tās patiesais saimnieks. Nekad! Finanšu sistēma pasaulē var nobrukt jebkurā laikā – valūtu vērtība mainās, bankas ar Taviem ieguldījumiem mēdz bankrotēt un tā tālāk, un tā joprojām. Kā būt bagātam? Viss ir pavisam vienkārši! Patiesībā, vai Tu esi bagāts vai nē, ir atkarīgs no Tavas uztveres. Kādas ir Tavas vērtības? Vai uztver naudu kā vērtību?

Īstā bagātība slēpjas citur

Cik grūti finansiālus krahus pārdzīvo materiāli ļoti nodrošināti cilvēki! Tie, kas pieturas pie naudas kā vērtības, nereti, mainoties situācijai, zaudē pat prātu. Diemžēl, reti kurš izdzīvo un pārdzīvo lielas finansiālas pārmaiņas, pārveidojot savu vērtību sistēmu. Tie, kas tiek pāri šāda veida grūtībām, visi kā viens atzīst, ka īstā bagātība neslēpjas naudā.

Vai esi laimīgs, ka nopirki jaunu auto, dzīvokli, aizbrauci glamūrā ceļojumā? Jā, ir lieliski! Bet, vai zini, kad atklājas īsta laimes sajūta? Kad pēc ilgstošas slimošanas, vesels kļūst Tev tuvs cilvēks. Kad esi pēc ieilgušas jaunības izbaudīšanas beidzot nostabilizējies un izveido ģimeni, kas Tevi atbalsta un ciena. Draugs, kurš Tev grūtā brīdi naktī atbrauc, uzklausa un uzmundrina. Kad esi pēc strādīgas un nogurdinošas nedēļas beidzot izgulējies. Bērnu smiekli mājās.. Šo sarakstu var papildināt ļoti gari, jo patiesā bagātība slēpjas iekšējā mierā, piepildījuma sajūtā un tuvāko priekā. Un nauda ir tikai papildus līdzeklis šo vērtību paveicināšanai.

Domas materializējas

Nav noslēpums, ka mēs visi ticam kaut kam augstākam. Citi to sauc par Dievu, citi, savukārt, par Visumu, enerģiju, kāds tic citplanētiešiem utt. Vai esi ievērojis, ka nīgri cilvēki ir nelaimīgi pēc dabas? Vai piemēram, ka tiem, kuri činkst, ka viņiem nav naudas, tā patiešām ilgstoši neturas, lai kā to censtos un prakstizētu? Savukārt, ir personas, kuras, šķietami, laimes krekliņā dzimušas, tām veicas, un viņiem izdodas. Jo domas patiesībā materializējas. Tas, kā Tu ikdienā raugies uz lietām un kā Tu nostādi sevi attiecībā pret tām, atspoguļo Tevi pašu. Tas automātiski pievelkas kā magnēts. Reliģiski cilvēki uzskata, ka jālūdz, tad tiks dots. Un tā patiesībā ir – ar savām lūgšanām, ko praktizē reliģijā, cilvēki koncentrē savu domu konkrētā virzienā, līdz ar ko materializē to, par ko domā. Bet, ja ikdienā ceri uz kaut ko konkrētu, piemēram, to pašu naudu, toties mēdz sūdzēties, ka tās nekad nav, tad nebrīnies, ka nekas neturas. Jādomā, jārunā pozitīvi, tad arī apkārtne kļūs pozitīvāka un viss labais pievilksies.

Nauda kā stimuls

Bet, protams, gluži bez materiālām vērtībām ir grūti iedomāties ikdienas dzīvi un virzību nākotnē. Un bez tās daudzas iespējas nav izpildāmas. Pat ja tās ir mazāk kā vēlētos, noteikti nevajag to akcentēt. Naudas pelnīšanai un tērēšanai jābūt kā stimulam iezīmēt un attīstīt savas iekšējās vērtības. Nevajadzētu koncentrēties uz darba veikšanu kā tikai uz naudas pelnīšanu, bet gan kā sevis un savu prasmju attīstīšanu, bet naudu uztvert kā lielisku, noderīgu papildus bonusu. Ja darīsi darbu ne tikai algas dēļ, tad pats darbs šķitīs interesantāks, noderīgāks un vērtīgāks.

Kā pareizi ieguldīt naudu, lai materiālā bagātība būtu pastāvīgāka?

Lai veicinātu materiālo labklājību, daļu naudu ir vērts ieguldīt nākotnē. Viens no veidiem, protams, ir visiem zināmās pensiju sistēmas, kurās ieguldot, veicinām sev materiālo labklājību vecumdienām. Arī ieguldīšana nekustamajos īpašumos un akcijās ir kā variants tam, ka, ieguldot naudu, ar to arī spējam pelnīt. Ar gadiem īpašumu var izīrēt regulāriem papildus ikmēneša ienākumiem, kā arī, ja rodas nepieciešamība, to var arī pārdot. Kā viena no nemainīgākajām materiālām lietām, kura parasti nepieredz lielu kursa/materiālo vērtību svārstības, ir dārglietas, piemēram, zelts. Arī senlietās vērts ieguldīt naudu, jo ar gadiem tās paliek tikai vērtīgākas un kas, zina, iespējams tas Tev var nest dubultus ienākumus, kad būs nepieciešams.

Aicinājums ir nepārvērtēt materiālās lietas un saprast, izvērtēt un lolot savas patiesās vērtības – tās, kuras padara Tevi par labu personu; tās, kuras Tev nes gandarījumu un prieku ne tikai, kad kaut ko iegādājies; tās, kuras veido atmiņas un sirds siltumu. Ja tā ir, Tu esi patiesi bagāts cilvēks! Noturi savu bagātību!

Kā piesaistīt naudu un bagātību? Naudas meditācija

Pēteris Kļava :Cilvēces jēga nav meklējam naudā, baudā vai tehnoloģijās

Kur iegūt finanšu līdzekļus mazā un vidējā uzņēmuma izdzīvošanai?

Klientu neapmaksātie rēķini iegrožo Tava uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus? Tam ir risinājums!

Pārdod mežu? Neuzķeries uz krāpniekiem

Kā Covid-19 ietekmēs 2. pensiju līmeni?

Bagātība rokās, foto - Sharon McCutheo, Unsplash

Bagātība rokās, foto - Sharon McCutheo, Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas