Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā kopt nagus mājas apstākļos jeb nagu knifi, kas Tev jāzina!

Kopti nagi, foto - Pinterest

Kopti nagi, foto - Pinterest

Ne tikai ierobežojumu dēļ var nākties dzīvot kādu laiku bez skaistumkopšanas speciālistu apmeklējumiem, bet arī, iespējams, vienkārši esi no tām, kas vēlas ietaupīt uz manikīra rēķina un nagus kopt pati savos mājas apstākļos. Noskaties arī video

Ikdienas nagu rituāli:

· Negrauz nagus!

· Lai pasargātu nagus no ķīmiskiem bojājumiem, veicot mājas kopšanu, lieto gumijas cimdus!

· Katru reizi, kad mazgā rokas, cītīgi nomazgā arī nagus gan no ārpuses, gan iekšpuses un ar dvielīti atstum nagu kutikulu.

· Lieto barojošu roku krēmu. Tas ne tikai mitrina sasprēgājušu un sausu rokas ādu, bet arī padara arī nagus veselīgākus un pasargā tos no lūšanas, bet kutikulas vari iemasēt ar kutikulu eļļiņu.

· Ik pa laikam taisi ūdens peldes rokām un nagiem, pievienojot ēteriskās eļļas. Pēc peldēm taisi pīlingu rokām un kutikulām.

· Ādu ap kutikulām negriez. Lai atbīdītu kutikulu, netraumējot nagu, lieto tam paredzētos kociņus, irbulīšus, gumijas bez metāla.

· Pirms tonētās nagu lakas uzklāšanas, notīri nagus ar spirtu. Tas attīrīs nagu no taukainā slāņa un iznīcinās nevēlamās baktērijas un sēnītes. Pēc naga attīrīšanas nolako nagu ar aizsargājošo līdzekli un tikai pēc tam tonējošo nagu laku.. Mūsdienās ir iegādājami neskaitāmi nagu aizsardzības līdzekļi ar dažādām minerālvielām un vitamīniem nagiem.

· Ja neproti lakot nagus kārtīgi un vienmēr izsmērē visu ādu ap nagiem, pirms lakošanas uzklāj uz ādas ap nagu speciāli paredzēto līdzekli, kas neļauj nagu lakai iesūkties ādā. Var izlīdzēties arī ar PVA līmi, tā izveido plēvīti, kuru vari novilkt viegli kopā ar nagu laku, kas netīšām trāpījusi pāri nagam.

· Nagu lakas noņemšanai izvēlies līdzekli, kas nesatur acetonu. Lai arī to lietošana var prasīt lielākas pūles nagu lakas noņemšanai, it sevišķi tumšiem un košiem toņiem, tomēr tas būs saudzīgāks pret nagiem un ādu ap tiem.

Manikīra dizaina idejas:

Lai nagi izskatītos kā salonā lakoti, izmēģini dažādas idejas!

Vēlies manikīrā iekļaut rudens krāsas? Lūk, idejas!

20 idejas nagu dizainam rudens sezonā

Dzelteni nagi - idejas manikīram

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...