Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā pagatavot ķermeņa sviestu?

Ķermeņa sviests, Image by silviarita from Pixabay

Ķermeņa sviests, Image by silviarita from Pixabay

Maigu un patīkami smaržojošu ādu vari iegūt, lietojot ķermeņa sviestu. Tas baro ādu, piesātina ar patīkamu aromātu un aizsargā to no ārējo faktoru iedarbības. Pagatavo pati savu ķermeņa sviestu!

Nepieciešams:

  • 50g nerafinēts augu sviests (piemēram, Šī vai mango sviests)
  • 20ml augu eļļa, piemēram, vīnogu kauliņu eļļa
  • Ēteriskā eļļa, pēc izvēles

Pagatavošana:

Ūdens peldē izkausē sviestu, pievieno eļļu. Mazāk eļļa veidos cietāku ķermeņa sviestu, vairāk – mīkstāku. Ja izmanto Šī sviestu, nedrīkst to pārkarsēt, pretējā gadījumā atdziestot tas kļūs graudains. No ūdens peldes sviestu izņem, kad tas vēl nav pilnībā izkusis. Var pievienot dažādas ēteriskās eļļas – uz apmēram 70g sviesta var pievienot aptuveni 20 pilienus ēteriskās eļļas. Šķidru sviesta masu ielej traukā, pēc apmēram pusotras stundas tas jau ir sacietējis un lietojams. Uzglabājot tumšā vietā, slēgtā traukā, vēsumā, tas būs derīgs aptuveni 4 mēnešus.

Ķermeņa sviesta lietošana

Ķermeņa sviestu uzklāj mitrai, siltai ādai, bet to neiesaka lietot uz sausas ādas. Ja ir vēlēšanās, var lietot arī uz sejas ādas, papildus lietojot mitrinošus krēmus. To izmanto arī kā roku un kāju krēmu.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...