Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā sevi palutināt pavasarī?

Sieviete. Foto: Daria Obymaha. Pexels.com

Sieviete. Foto: Daria Obymaha. Pexels.com

Pavasarī mēdz būt gan garīgs, gan fizisks nogurums. Šī ziema ir bijusi īpaši gara, tāpēc pirms ar joni metamies baudīt vasaras piedāvātos priekus, vēlams tam sagatavot gan miesu, gan garu.

Pastaigas svaigā gaisā:

Nav nekāds jaunatklājums, ka pastaigas svaigā gaisā vienmēr un visiem ir nākušas par labu. Tomēr pavasarī tās ir īpaši ieteicamas. Pirmkārt pavasaris tomēr smaržo īpaši un tā izbaudīšana ļaus sakārtot domas. Otrkārt -pastaigas svaigā gaisā uzlabo fizisko formu un nāk par labu arī sejas ādai. Vēlams, pastaigās doties vienai, jo pa īstam sakārtot domas iespējams tikai vienatnē.

Pabaro sejas ādu

Pēc garās ziemas sejas āda nereti ir sausa un izskatās sagurusi. Vislabāk, protams, apmeklēt kosmetologu, kurš zinās kāda procedūra varētu būt visnepieciešamākā. Bet ja šādas iespējas nav, droši var pastiprināti rūpēties par ādu mājas apstākļos. Vēlams regulāri likt sejas maskas un pastiprināti lietot mitrinošus un barojošus sejas krēmus

Izlasi labu grāmatu

Kā jau iepriekš tika minēts, liela nozīme ir ne tikai ķermeņa, bet arī prāta stāvoklim. Tiešām laba grāmata uz ilgu laiku liks justies pacilāti.

Aizbrauc mini ceļojumā

Pavasaris ir brīnišķīgs laiks, lai dotos ceļojumā. Aktīvā tūrisma sezona vēl nav sākusies, līdz ar to cenas ir krietni pieejamākas, nekā vasarā. Kaut pāris dienu ilgs ceļojums var sniegt pilnīgu ‘’restarta’’ sajūtu.

Ēd daudz zaļumus

Daudziem šobrīd visdažādākie zaļumi un dīksti pieejami mājās uz palodzes, bet arī, ja tam nav bijis laika, visi pavasara labumi ir iegādājami tirdziņos. Šo to var salasīt arī pļavā. Pavasara zaļumos ir ārkārtīgi daudz vitamīnu. Tie uzlabos veselību un sniegs enerģiju vēl ilgam laikam.

Izbaudi pavasari!

Interesanti:

Kā izmantot vīnu skaistumkopšanā?

Vērtīgi padomi, lai āda pavasarī nebūtu sausa


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...