Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Brīva, sievišķīga un valdzinoša - Magone Liedeskalna atgriežas šovu apritē

Iespējams, ka kvēlākie populārā pašmāju šova “Slavenības. Bez filtra” fani jau bija sākuši satraukties, kur ir nozudusi viņu iemīļotā raidījuma varone Magone Liedeskalna, vai būs redzama jaunajā sezonā?

Tad lūk – nekur nav pazudusi, tik vien kā pavadījusi svētku periodu privātākā atmosfērā, un nu atkal uzmirdz TV ekrānos, turklāt – neredzēti skaistā, sapostā un sievišķīgā veidolā. Tieši sievišķība un arī garīgā pašizaugsme ir jomas, pie kurām Magone šogad vēlas piestrādāt visvairāk:

“Vēl pirms gada nespēju iedomāties, ka man varētu būt manikīrs ar laku vai masāžas un ietīšanas, bet redz – sāku pierast, un nav ne vainas. Iespējams, man iepriekš pret to visu bija kaut kādi nepamatoti aizspriedumi, “tarakāni galvā”. Tāpat kā pret savu “veča” figūru ar platajiem pleciem. Likās, neviena kleita uz tās labi neizskatās, bet arī to var iemācīties pasniegt, tā ka turpināšu šajā virzienā strādāt.”

Varbūt jau būsit dzirdējuši par svarīgāko jaunumu Magones dzīvē – pēc pusotru gadu ilgiem strīdiem un tiesāšanās beidzot oficiāli ir šķirta viņas laulība. Magone atkal ir brīva sieviete un gatava jaunām vēsmām arī privātajā dzīvē.

Vienīgais, kungiem, kuri varbūt domā par uzmanības izrādīšanu šai šarmantajai un saimnieciskajai sievietei, būtu jāliek aiz auss – banālo puķu pušķu vietā viņa joprojām vairāk novērtētu kādu praktiskāku dāvanu vai arī – kopīgu gājienu uz teātri vai koncertu.

Citus Magones aktuālos jaunumus, kā arī atbildes uz fanu kutelīgajiem jautājumiem meklējiet šajā video!

Skatieties arī:

Magone ar draudzenēm nosvin atgūto juridisko brīvību

Ziedu vietā labāk atvediet malku - Magone dod mājienu potenciāliem pielūdzējiem

Magone pirmo reizi dzīvē izbauda procedūru skaistuma salonāŠī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas