Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā stiprināt nagus pēc gēla manikīra?

Nagi pēc gēla manikīra noņemšanas, Image by kropekk_pl from Pixabay

Nagi pēc gēla manikīra noņemšanas, Image by kropekk_pl from Pixabay

Kas nav jāmīl gēla manikīrā? Tie ilgst vairākas nedēļas bez šķembām - un visu laiku paliek spīdīgi. Viss taču lieliski! Ak pareizi - bez pienācīgas aprūpes gēla manikīrs var atstāt nagus trauslus un plānus. Aplūkosim, ko darīt pirms un pēc gēla manikīra, lai jūsu nagi būtu stiprināti un veselīgi.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai nagi sadzītu pēc gēla manikīra?

Pareizi uzklājot un noņemot gēlu, nedrīkst sabojāt nagus. Lielākā daļa bojājumu parasti rodas gēla noņemšanas procesā, ja netiek ievērotas nepieciešamās darbības un laiks to noņemšanai. Ņem vērā, ka pat tad, ja atlobās nost gēls vai gēllaka, to nekādā gadījumā nedrīkst plēst nost! Ja uz dabīgajiem nagiem pamani baltus plankumus, līnijas vai nelīdzenumus, var paiet trīs līdz seši mēneši, līdz tie izzūd, jo tas ir laiks līdz nagi pilnībā ataug.

Lūk, kā rūpēties par nagiem pēc gēla vai gēllakas noņemšanas:

Nogriez nagus

Ar garākiem nagiem ir lielāka nosliece tos izmantot ikdienas darbībās, piemēram, mēģinot noplēst burciņu vai iepakojumu vākus. Saglabā nagus īsus, lai tie nevarētu aizķerties un šķelties.

Noapaļo nagus

Gēla laka laika gaitā var novājināt nagus, kā rezultātā tie ir pakļauti un salūšanai un var šķelties. Izvairies uzturēt smailus vai kvadrātveida galus, bet gan noapaļo tos, lai tie būtu stipri.

Pulē tos viegli

Ja Tavi nagi pēc gēla noņemšanas lobās jeb zvīņojas, viegli pārvīlē tos ar maigu, pašu smalkāko vīlīti, to pašu dari ar nagu nevienmērīgajām malām vai izciļņiem, lai izlīdzinātu. Tas palīdzēs novērst turpmāku lobīšanos.

Bieži mitrini nagus ar eļļu

Masē ar kutikulas eļļu nagus un ādu ap tiem vairākas reizes dienā. Pēc tam iesmērē biezu kārtu roku krēmu. Eļļas labāk iesūcas nagos, un krēmi rada barjeru, lai mitrums noturas.

Turi rokas sausas

Pēc iespējas ierobežo ūdens iedarbību. Mazgājot traukus, lieto cimdus, lai izvairītos no mitruma.

Lieto stiprinošu līdzekli

Paņem pārtraukumu no lakas pāris nedēļas un tā vietā lieto nagu stiprinošu līdzekli.

Negriez nagu kutikulas

Atturies no vēlmes griezt kutikulas. Tās tur ir dabīgi, lai palīdzētu aizsargāt jaunos nagus, kas aug zem kutikulām. Lai kutikulas nešķeltos, mitrini tās ar eļļu un krēmu.

Atceries – nekad nenoņem pati gēla pārklājumu. Lai to izdarītu, dodies pie sertificēta manikīra, kas par Taviem nagiem parūpēsies kā nākas. Atceries arī to, ka nepareiza gēla noņemšana mājas apstākļos, var traumēt nagus tik ļoti, ka var rasties dažādas infekcijas.

Lasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...