Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā Tinderī satikt savu īsto un vienīgo

Tinder randiņs. Foto: Pexels.com

Tinder randiņs. Foto: Pexels.com

Iepazīšanās internetā jau sen nav nekas jauns vai neparasts. Pieredzes, protams, ir dažādas. No humora pilnām situācijām līdz baisam trillerim. Un tomēr -nereti arī līdz altāram.

Ja iepazīšanās portālā tiek meklēti vienas nakts sakari vai izklaide, viss ir diezgan vienkārši. Ja tiek meklētas nopietnas attiecības – situācija kļūst nedaudz sarežģītāka. Tomēr ne neiespējama. Jāievēro vien dažas nianses.

Lai lieki netērētu laiku un nervus, iesakām Tinderī nereaģēt uz šāda veida profiliem:

- Lietotāja profils nav verificēts. Šādā gadījumā Jums nav ne mazākās nojausmas par cilvēku, kas sēž ekrāna otrā pusē. Protams, tas var būt arī vienkārši slinks cilvēks, kuram negribas noņemties ar ‘’ kaut kādām verifikācijām’’. Bet arī slinks cilvēks visdrīzāk nebūs tā labākā izvēle nopietnām un ilgtspējīgām attiecībām.

- Bildē skaidri nevar saskatīt seju. Tātad vai nu šis cilvēks ir jau aizņemts ( līdz ar to nopietnām attiecībām ne visai derīgs). Vai arī viņam ir virkne kompleksu par savu vizuālo tēlu. Var jau, protams, gadīties, ka bildē seja nav saskatāma, jo šis Tinder lietotājs ir ietekmīga un sabiedrībā pazīstama persona. Bet būsim reāli – šāda iespējamība ir salīdzinoši niecīga.

- Izplūdušas bildes un nekvalitatīvi selfiji. Šis fakts liecina par to, ka cilvēks ne visai nopietni pieiet lietām un visdrīzāk Tinderis ir šim lietotājam vieta vieglai izklaidei, nevis nopietniem iepazīšanās mērķiem.

- Profila apraksta teksti ir ļoti depresīvi. Ar šāda profila pārstāvi labāk nemaz nesākt komunikāciju. Visdrīzāk viņš Tinderī meklē kādu, kurš uzlabos viņa noskaņojumu vai dzīves kvalitāti. Vai arī kādu uz ko izgāzt savas negatīvās emocijas.

- Bildēs viens vienīgs spožums un glamūrs. Protams, ka skaisti un bagāti cilvēki pievelk, tomēr, ja profilā redzamas vien dārgas jahtas , Rolex pulksteņi un Moet šampanieši, kaut kas līdz galam kārtībā nav. Vai nu cilvēks ir vienkārši pārlieku tendēts uz ārišķībām vai arī viss šis spožums ir tikai ēsma. Uz kuras labāk neuzķerties.

- Pārāk atkailinātas bildes. Atklātība pati par sevi nav slikta lieta. Tāpat kā savas seksualitātes izrādīšana. Tomēr visam ir savas robežas. Ja profils vairāk atgādina eskorta servisa mājas lapu, nekā iepazīšanās portālu, var gadīties, ka tieši tā arī ir.

- Cilvēks ilgstoši atliek tikšanos dzīvē. Protams, ka varbūt pie vainas kautrība, tomēr visdrīzāk ‘’ kautrīgā’’ persona vai nu kaut ko slēpj par sevi vai arī absolūti nemaz nav gatavs nopietnām attiecībām.

Interesanti:

Ko aizņemti cilvēki meklē Tinderī?

Kā Agritai gāja ar iepazīšanos Tinderī?

Noskaties arī video - Kāpēc Kristīne Lindenblate ir vīlusies Tinder randiņos


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...