Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā uzlabot krūšu izskatu pēc dzemdībām? Krūšu plastiskās operācijas jaunajām māmiņām

Jaunā māmiņa zīda bērnu. Pexels.com

Krūtis pēc dzemdībām un zīdīšanas parasti zaudē savu sākotnējo formu un izskatu. To var pieņemt kā sava ķermeņa dabiskas izmaiņas, taču to var arī labot, ja krūšu izskats sagādā fizisku un psiholoģisku diskomfortu. “Plastikas ķirurģijas klīnika” piedāvā krūšu plastikas ķirurģijas risinājumus, kas īpaši piemēroti sievietēm pēc dzemdībām un bērna zīdīšanas perioda. Lai mazinātu neskaidrību un kliedētu šaubas, aplūkojām svarīgākos jautājumus, kas saistīti ar krūšu palielināšanu un krūšu formas korekciju jaunajām māmiņām!

Vai krūšu formas korekcija nozīmē palielināt krūšu izmēru?

Krūšu plastiskā ķirurģija nebūt neaprobežojas ar krūšu izmēra maiņu. Daudzas jaunās māmiņas pēc zīdīšanas, iespējams, nemaz nevēlas lielākas krūtis, bet gan uzlabot savu krūšu formu, atgūt to tvirtumu un jaunavīgumu, paceļot krūtis. Krūšu pacelšana var atjaunot figūras aprises un atgūt gravitācijas rezultātā zudušo kādreizējo krūšu apjomu un formu. Šī operācija novērš krūšu noslīdējumu un, ja nepieciešams, uzlabo areolu izskatu un to atrašanās vietu. Taču, ja pēc bērna barošanas ir zaudēts krūšu tilpums un jaunajai māmiņai ir vēlme tās padarīt atkal apjomīgākas, tad krūšu pacelšanas operāciju var apvienot ar implantu ievietošanu, vienlaikus gan uzlabojot krūšu formu, gan palielinot tās līdz vēlamajam izmēram.

Vai iespējams pacelt tikai mazas krūtis?

Plastikas ķirurgi atbild, ka iespējams pacelt jebkura izmēra krūtis. Galvenais ir to darīt pēc tam, kad beigusies krūšu attīstība, tātad – sievietei esot pieaugušā vecumā. Lai varētu piepildīt vēlmes pēc noteikta krūšu izskata, pieredzējis ķirurgs rūpīgi izvērtēs individuālās anatomiskās īpatnības un palīdzēs izvēlēties piemērotāko operācijas metodi.

Vai iespējams palielināt krūtis pēc dzemdībām?

Pēc grūtniecības, svara zuduma vai novecošanas rezultātā krūtis mēdz zaudēt tilpumu – lai atgūtu to apjomu, ir iespējams veikt krūšu palielināšanas operāciju, ar implantiem vai pašas pacientes taukaudiem uzlabojot krūšu formu un izmēru. Implantu izvēle ir ļoti plaša, un katrai sievietei iespējams atrast piemērotāko.

Vai krūšu plastiskās operācijas neietekmēs nākamās grūtniecības?

Krūšu pacelšanas operācija un krūšu palielināšana neietekmē nākamo grūtniecību, kā arī iespēju barot bērnu ar krūti, jo operācijas laikā piena dziedzeru izvadceļi un krūtsgali netiek traumēti. Savukārt silikona implanti mūsdienās tiek izmantots visās medicīnas jomās, tai skaitā arī ķirurģijā, un līdzšinējie medicīniskie pētījumi liecina, ka tie alerģijas vai audzēju veidošanās riskus. Silikona implanti tāpat neietekmē sievietes veselību, grūtniecības norisi, kā arī netraucē barot ar krūti.

Cik ilga ir operācija un dzīšanas process pēc krūšu plastiskās operācijas?

Plastikas ķirurģijas klīnikā jāpavada tikai viena diennakts. Pati operācija noris vispārējā narkozē. Brūču sadzīšanai būs nepieciešamas viena vai divas nedēļas, un arī operācijas rētas drīz vien kļūs nemanāmākas. Mediķi uzņemas rūpes par sievietes labsajūtu pēc operācijas, savukārt, lai panāktu labāku kosmētisko efektu, iesaka kādu mēnesi pēc operācijas valkāt speciālu pēcoperācijas krūšturi, lai mazinātu tūsku, ļautu justos komfortablāk un uzlabotu krūšu izskatu.

Cik maksā krūšu palielināšanas un korekcijas operācijas?

Plastiskās ķirurģijas izmaksas atkarīgas no izvēlētās operācijas veida – vai krūtis tiek palielinātas ar implantiem vai pašas pacientes taukaudiem, vai tā ir krūšu pacelšanas operācija. Šajā vasarā dr. Ģīļa “Plastikas ķirurģijas klīnikā” īpašs piedāvājums ar tieši jaunajām māmiņām draudzīgām cenām krūšu formas uzlabošanai vai izmēra palielināšanai.

Vai krūtis iespējams arī samazināt?

Dažkārt ļoti liels krūšu izmērs sievietei var sagādāt vien diskomfortu, kā fiziski, tā psiholoģiski. Ja sievietei jau pirms grūtniecības un zīdīšanas perioda bijis apgrūtinoši liels krūšu izmērs, ir iespējama arī krūšu samazināšanas operācija, kurā tiek noņemts liekais krūts dziedzera tilpums un āda, un panākts proporcionāls un skaists krūšu apjoms.

Jaunais krūšu izskats ļauj sievietei justies pārliecinošāk un brīvāk – tas dod lielāku brīvību apģērba, apakšveļas un peldkostīmu izvēlē. Atgriešanās pie sava pirmsdzemdību izskata sniedz iespēju jaunajai māmiņai atkal sajusties ne tikai kā pilnas slodzes mammai, bet arī kā pašpārliecinātai, jaunai un skaistai sievietei!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...