Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā uzlabot savu ikdienu ar aromātiskām svecēm?

Sveces, foto - Olga Serjantu, Unsplash

Sveces, foto - Olga Serjantu, Unsplash

Vai arī Tev patīk sveces? Tās nepārprotami ne tika padara gaišāku telpu un noskaņu, bet arī slēpj sevī ko maģisku un neaprakstāmu. Sveču burvība apvienota ar aromaterapiju spēj mainīt Tavu ikdienu dažādos veidos! Lūk, cik lieliski veidi, kā uzlabot ikdienu ar aromātiskajām svecēm!

Aromātiskās sveces kā gaisa atsvaidzinātājs

Aromātiskās sveces var būt lieliskas gaisa atsvaidzināšanai gan telpās, kurās ir sasmacis gaiss, gan smēķētavās, kā arī citur, kur aromāts gaisā nav tas patīkamākais un vēlams.

Aromātiskās sveces cīņā pret insektiem

Kad vasarā radīsies odi, noteikti aizdedzini savā guļamistabā citrusa aromāta sveci. Tā padzīs nelūgtos viesus kā nebijušus!

Kad pazūd elektrība

Lai gan šis neattiecas konkrēti pie aromātiskām svecēm, bet svecēm kā tādām, šo sveču priekšrocību nevar nepieminēt! Ja nejauši izsisti elektrības korķi vai es aizmirsis samaksāt elektrības rēķinu, tumsu kliedēt var ar svecēm, gluži kā “vecos, labos laikos”. Bet, ja svece vēl smaržo, tad Tev bonusā vēl atsvaidzināts gaiss telpā!

Aromātiskās sveces aromterapijai

Nav nekāds noslēpums, ka dažādi aromāti ietekmē mūsu organismu un emocijas atšķirīgi. Aromātiskās sveces ir lielisks aromterapijas veids bez klasiskās ēteriskās eļļas lietošanas, piemēram, guļamistaba, kas piepildīta ar lavandas sveces aromātu uzlabos miega kvalitāti un atslābinās nogurdinātu prātu. Arī masāžas salonos nereti izmanto aromātiskās sveces tieši kā papildinošu aromterapijas līdzekli procedūras laikā.

Lūk, aromāti katram gadījumam:

Mīlestības un attiecību uzlabošanai iededz telpā aromātisko sveci, kas satur kādu no šiem aromātiem - ābola, kanēļa, krustnagliņu, gardēnijas, jasmīna, lavandas, muskusa, apelsīna, piparmētru, rožu, vaniļas, vai ilang-lang.

Lai sasniegtu ātrāk mērķi, palielinātu kapitālu, naudu un panākumus, Tev noteikti noder svece, kas smaržo pēc mandelēm, kanēļa, citrona, priedes, un salvijas.

Aizsardzībai, harmonijai un labklājībai iededz neļķu, kanēļa, krustnagliņu, kokosriekstu, eikaliptu, gardēniju, ģerāniju, viršu, ceriņu, narcišu, sandalkoka vai vijolītes aromāta sveci.

Aromātiskās sveces, kas veicinās iedvesmu, garīgumu un intuīciju, ir tādas, kas smaržo pēc anīsa, ciedra, kumelītēm, kanēļa, eikalipta, lavandas, citronzāles, laima, lotusa, muskusa, piparmētras un sandalkoka.

“Kas par daudz, tas par skādi“

Kas vienam tīk, otram šķebina. Atceries, ka mums katram ir sava sensitīvā aromātu uztveres robeža – kāds no maijpuķīšu smaržas “ģībst vai nost” pārnestā nozīmē, jo tā ir viņa mīļākā smarža, kas asociējas ar pavasari, dabu un skaistu bērnību, savukārt cits var ģībt burtiskā nozīmē, jo maijpuķīšu smarža, iespējams, to šķebina līdz vājprātam, izraisa galvas reiboņus, un tas ir pēdējais aromāts, ko attiecīgā persona savā dzīvē vēlētos saost. Nepārspīlē ar aromātu daudzumu! Patiesībā, pat, ja Tev ļoti patīk kāds aromāts un Tu varētu peldēt tādā jūrā, pie konkrēta piesātinājuma arī Tu varētu sākt izjust galvassāpes un ne tikai.

Un pie jebkuru sveču dedzināšanas, atceries arī par ugunsdrošību! Ik gadu tieši neuzmanītu sveču dēļ VUGD nākas dzēst vairākus bīstamus ugunsgrēkus, kā rezultātā cieš ne tikai manta un īpašums, bet arī cilvēki un dzīvnieki!

Lasi arī:

Kāpēc cilvēku var pielīdzināt svecei?

Vai tev mājās jau ir uzstādīts dūmu detektors?

Kā iztīrīt sveķu, sveču un citus traipus?

Kā pagatavot sveces pašam?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...