Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā uzturēt matus kārtībā, valkājot cepuri?

Mati zem cepures, Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Mati zem cepures, Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Kam gan patīk, ja salst ausis vai pakausis? Cepure šajā laikā ir viens no aksesuāriem, kas ir īpaši aktuāls. Lai arī silti un jauki ir cepurē, kad to novelkam, mati mēdz būt pilnīgi nevaldāmi – vai nu pieplakuši vai elektrizējušies, vai pat ieņēmuši jaunu formu. Kā tos uzturēt kārtībā, ja valkā cepuri?

Pārliecinies, vai mati ir pilnībā sausi

Rosīgos rītos var būt vilinoši uzvilkt cepuri uz ne visai sausiem matiem, taču mēģini no tā izvairīties, kad iespējams. Ļaujot matiem nožūt un sastingt zem cepures, mati kļūs tikai spītīgāki. Turklāt pavisam liels grēks vilt cepuri uz mitriem matiem tad, ja laukā ir mīnusi. Ne vien mati var sasalt un aplūzt, bet Tu arī vari pamatīgi saaukstēties

Rūpīgi izvēlieties cepuri

Papildus cepures piemērotībai ir jāņem vērā arī materiāls. Rupjas dzijas cepurē mati jutīsies mazāk komfortabli nekā ar gludāku cepuri. Kašmirs, zīds vai angora ir vislabākā dzija, kad piemērota cepurēm.

Pārliecinies, vai cepure ir Tev piemērota

Jo ciešāka cepure, jo sliktāk Taviem matiem. Brīvi pieguļošās cepures ir ideāli piemērotas, lai saglabātu frizūru neskartu.

Samazini statisko elektrību

Samaziniet statisko elektrību, valkājot cepuri. To izdarīt varot, lietojot labu matu eļļu vai nedaudz mitrinošu krēms. Ir arī statiskās elektrības kontroles aerosoli, ko var iepūst cepures iekšpusē..

Ieveido matus

Ja ir brīva minūte vai divas, vaļīgas bizes vai zems ponijs, lieliski sader ar cepuri.

Matu laka kā glābiņš nospiestiem matiem

Ja novelc cepuri un mati zem tās kļuvuši nospiesti jeb pieplakuši, glābt var matu laka! Vienkārši noliec galvu uz leju un izsmidzini uz matiem matu laku.

Sausais šampūns

Lai mati nesataukotos zem cepures, izmanto sauso šampūnu. Vēl labāk matu apjomu vai saglabāt, ja matus augšpusē savīsi un nostiprināsi. Kad cepuri novilksi, tos var atlaist.

Lasi arī:

Samanta Tīna pārsteidz fanus ar jaunu frizūru

Kāpēc nedrīkst izraut sirmos matus?

Lieto šo sastāvdaļu matiem, un Tu būsi pārsteigta par rezultātu!

Kā izvairīties no matu izkrišanas guļot?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...