Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā zināt, ka esi atradis savu dvēseles radinieku?

Dvēseles radinieki, Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Dvēseles radinieki, Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Mīlestība patiesi ir kas brīnišķīgs un vārdos neaprakstāms. Liela mīlestība spēj pārvarēt milzīgu šķēršļus. Būt laimīgam un justies ērti ar cilvēku, it īpaši, ja šīs jūtas ir abpusēji izdevīgas, ir patiešām brīnišķīga sajūta. Bet kā zināt, vai mīļotais cilvēks, draugs vai radinieks ir arī dvēseles radinieks?

Tev vienkārši ir tāda sajūta

Nav neviena rīka vai testa, kas spētu noteikt, vai esi atradis savu dvēseles radinieku vai nē. Tieši sajūtas ir tās, kas liecina – “Jā, tas ir mans dvēseles radinieks!” Ja šī cilvēka klātbūtne ļauj justies iedvesmotam, ir pietiekami ērti viņam “atvērties” par jebkurām tēmām un problēmām un vienkārši jūties apreibināts no mīlestības, pavisam iespējams, Tu esi atradis savu dvēseles radinieku.

Jūs esat labākie draugi

Draudzība ir vislabākais pamats jebkurām attiecībām. Ne velti tuva draudzība starp diviem cilvēkiem pāraug mīlestībā. Un ja ir spēja saglabāt šo draudzību, tas ir patiešām pārsteidzoši!

Šī cilvēka klātbūtne liek izjust mieru

Protams, nemitīga laika pavadīšana kopā spēj radīt ari satraukumu un citas emocijas, bet, ja pavadot laiku kopā ar otro pusīti pat pēc “rozā briļļu perioda”, jūties kā mājās un izjūti siltu mieru, tā var būt lieliska pazīme!

Starp jums valda liela empātijas sajūta

Ja Tu izteikti izjūti, sajūti, spēj iejusties otra cilvēka ādā, Tevi sarūgtina viņa nelaimes un paceļ debesīs otra cilvēka laimīgie brīži, starp jums noteikti ir dvēseliska saikne!

Jūs cienāt viens otru

Attiecības nav nekas bez cieņas, tāpēc, ja Tava otrā pusīte neapbrīno Tevi tādu, kāds Tu esi, iespējams, tas nav Tavs dvēseles radinieks. Dvēseles radiniekam vajadzētu ņemt vērā otra cilvēka jūtas un idejas, nevis tās nopelt un nicināt. Viņam vajadzētu Tevi novērtēt un mīlēt, un vienmēr izturēties pret Tevi labi.

Jūs viens otru pilnveidojat

Otrai pusītei nav jābūt Tavai kopijai, lai jūs būtu dvēseles radinieki. Saka jau, ka pretpoli pievelkas. Jums abiem var būt atšķirīgs temperaments, audzināšana un izcelsme, un jūs joprojām esat domāti viens otram. Svarīgākais ir saprast un redzēt, kā jūs saskanat, kad kā ļoti dažādi cilvēki sanāk kopā. Vai tavs temperaments spēj sadzīvot ar viņa mierīgo dabu un otrādi? Vai jūsu atšķirīgie hobiji neietekmē jūsu kopdzīvi?

Jūs spējat vienoties par svarīgām lietām

Jā, pavisam iespējams, ka nespējat vienoties par to, kādu filmu skatīties vai kādus salātus gatavot vakariņās. Tomēr tiklīdz nāksies pieņemt patiesi svarīgu lēmumu, jūs bez šaubām bez domstarpībām spēsiet abi rast kopīgu lēmumu, vienošanos vai kompromisu.

Jums ir līdzīgi dzīves mērķi

Arī līdzīgi dzīves mērķi var liecināt, ka esi atradis savu dvēseles radinieku. Jā, nav jābūt kopijai un nav jādara vienu un to pašu, tomēr globālie – lielie mērķi patiešām ir līdzīgi. Tas var būt arī tas noslēpums, kāpēc ir viegli saprasties un izjust otru.

Jūs kopā “augat”

Dvēseles radinieki izceļ to labāko otrā, turklāt cenšas to “uzpasēt”. Vajadzētu ne vien apbrīnot un cienīt to, kas ir tavs dvēseles radinieks, bet arī jāmotivē viņu sasniegt savus mērķus, mudināt censties nedaudz vairāk, kad viņam tas ir nepieciešams, un palīdzēt viņa personīgajā attīstībā. Attiecības ir saistītas ar izaugsmi, un dvēseles radinieki palīdz viens otram augt kopā.

Tu vari pilnībā būt Tu pats

Sava dvēseles radinieka klātbūtnē Tu vari būt tas, kas Tu esi, justies brīvi un uzvesties pavisam nepiespiesti. Tev ir dīvainības, kuras parasti no sabiedrības apslēp? Šī cilvēka klātbūtnē tās vari atļauties mierīgi darīt.. Tev netiks pārmests, nebūs jājūt kauns un pat lielākos noslēpumus var uzticēt savam dvēseles radiniekam.

Tu cīnies par attiecībām

Attiecības ne vienmēr ir vieglas, pat starp dvēseles radiniekiem, taču tā vietā, lai tās pamestu novārtā vai ļauti vienkārši izirt, jūs abi smagi strādājat savu attiecību labā. Tas bieži nozīmē kompromisu meklēšanu, lielu darbu ar sevi vai problēmu pārrunāšanu. Centība piekāpties otra labā un vidusceļa meklēšana ir ilgstošu un patiesu attiecību noslēpums.

Jūs saprotat viens otru bez vārdiem

Tu vari neteikt savam dvēseles radiniekam, kā jūties, bet viņš to sapratīs pats. Un arī Tu saproti, ka kaut kas nav lāgā ar Tavu draugu. Tieši emocionālā saikne, saprašanās bez vārdiem ir raksturīga dvēseles radiniekiem.

Jūs esat viens otram blakus

Jā, būt attiecībās ir ļoti jautri, taču dvēseles radinieki ir gan labos, gan sliktos brīžos, un tas nozīmē, ka, pārdzīvojot kaut ko grūtu, Tu zini, ka vari paļauties uz konkrēto personu. Tu arī zini, ka tas ir cilvēks, kas būs kopā ar Tevi priekos un bēdās, un viņš brauks pie Tevis kaut naktī uzvārīt siltu tēju un sniegt atbalsta plecu.

Tu jūties pilnībā drošs par savu otro pusīti

Ir pilnīgi normāli kļūt greizsirdīgam, taču savam dvēseles radiniekam spēj uzticēties par visiem 100! Neviens neiestāsies starp jums, vienkārši netiks pieļauts tas, ka notiks kas vairāk par nevainīgu flirtu. Jūs vienmēr zināt robežas, nekad tās nepārkāpjat, turklāt uzticaties viens otram un ļaujat baudīt atpūtu arī bez savas klātbūtnes.

Jūs vienkārši vēlaties būt viens otram blakus

Ne vienmēr ir vajadzība pēc kaislīga randiņa, neprātīgām plānošanām un sarežģītības. Jā, romantikai ik pa laikam jābūt un tai nav ne mazākās vainas, bet dvēseles radinieki labprāt pavada laiku vienkārši esot kopā. Ar to saprotot, ka viņiem ir komfortabli arī veltīt kopīgu dienu, tīrot māju, dodoties uz veikalu vai vienkārši izvedot laukā suni. Dvēseles radinieki var klusi sēdēt tuvumā un lasot katrs savu grāmatu, bet pacilās tās kopības sajūta vien.

Tev patiks:

Vai cilvēka raksturu var noteikt pēc izskata?

Kādas ir piecas mīlestības valodas pēc Rēzijas Kalniņas domām?

Ko par tevi pastāsta tālruņa numurs?

Šīs piecas horoskopa zīmes nepiedod nodevību

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...