Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāda ir Tava dīvainība? Tiešais horoskops.

Pārsteigta sieviete, foto - Pixabay

Pārsteigta sieviete, foto - Pixabay

Uzzini, kāda ir Tava dīvainākā rakstura iezīme, pamatojoties uz horoskopa zīmi. Diezgan tieši un atklāti izstāstīta Tava patiesā zvaigznes puse.

Auns - šokējoši nežēlīgs!

Ja esi auns, tev noteikti der apmeklēt dusmu kontrolēšanas nodarbības. Gluži kā Tavi uguns zīmju brāļi – lauva un strēlnieks, Tev ir savs viedoklis un gudra galva, tomēr atšķirībā no viņiem, Tavs entuziasms var Tevi novest pie nežēlības. Būtībā Tu esi kā staigājoša dumsu bumba, kas var sprāgt jebkurā brīdī, ja kaut kas nav pa Tavam prātam. Tevi moka arī mainīgs dusmu garastāvoklis. Pirms Tu eksplodē un nevari atgriezt sastrādāto atpakaļ, Tev jācenšas sevi kontrolēt. Pamēģini izmantos antistresa metodes, piemēram stresa bumbas mīcīšanu vai sporta zāles regulārus apmeklējumus, lai izliktu savu enerģiju tajā.

Vērsis – Tavs īpašumnieciskums ir ārpus kontroles!

Visi Tev apkārt zina, ka Tu gribi, lai viss ir tā, kā gribi Tu. Dažreiz tas kļūst par apmātību. Tavs materiālisms, sentimentalitāte un neatlaidība neļauj Tev atlaist lietas. Jo vairāk Tev tās rūp, jo ciešāk pie tām turies. Un tās nav tikai lietas un atmiņas, pie kurām visu laiku pieturies, bet tas attiecas arī uz cilvēkiem, kas Tev rūp. Bieži šī apsēstība šķiet biedējoša un nekontrolējama. Pastāv risks, ka Tu vari kļūt par mantu vācēju, kurš nespēj atbrīvoties no nederīgām lietām. Atteikšanās atlaist cilvēkus, kurus esi mīlējis var pārvērsties par vajāšanu un novest Tevi cietumā.

Dvīņi – Tev ir divas sejas!

Visi zina, ka Tu runā aiz muguras! Tu to nedari ļaunu nodomu vadīts, vienkārši nevari sevi atturēt izstāstīt citiem to, kas Tevi šokē no citu stāstītā. Dēļ tā, ka Tu runā, runā un runā, cilvēki vairs Tev neuzticas. Tu zini, ka Tev būtu jābūt godīgam un lojālam, tomēr kaut kas Tevī neļauj Tev tādam būt. Par laimi Tu esi pietiekami apburošs, lai iegūtu jaunus draugus, kad vecie jau jūtas pārāk sāpināti un nodoti, lai paliktu Tavi draugi.

Vēzis – Tev patīk upura loma

Pēc rakstura Tu dari visu priekš tiem, kurus mīli, tomēr domā, ka esi pelnījis vairāk atpakaļ. Tu vienkārši to nesaki skaļi. Tev ir pārattīstīts slepkavnieciskais komplekss. Tev patiesībā patīk fakts, ka citi neizliek sevi tik daudz Tevī, cik Tu viņos. Tas ir kā būt aprūpējošam cietējam, ko Tu arī izbaudi. Tu esi pārāk apmāts ar ieguldīšanos citos un domu, ka citi no Tevis ir atkarīgi, bet fakts, ka Tu nevari būt tik atkarīgs no citiem, Tevi dara savā ziņā laimīgu. Tev patīk būt upurim un gribi, lai citi redz, ka Tu tāds esi.

Lauva – Tu esi narcistisks monstrs

Tu esi lauva. Un Tu esi labākais! Vismaz tā domā Tu pats. Lai kur Tu dotos, Tev jābūt prožektoru gaismā. Jo Tu esi apburošs un izklaidējošs, tici, ka draugiem ir vienalga. Ja Tu attopies, ka neesi uzmanības centrā, Tev nav problēmu izraisīt drāmu, lai nokļūtu atkal prožektoru gaismā. Pat, ja tas citus satrauc, Tu sev iestāsti, ka ir vienalga. Tu pat vari izmantot savu dāsnumu un jaukumu, lai būtu uzmanības centrā. Tu pat laiku pa laikam iedomājies savas bēres un to, kā tajās Tavi draugi apspriež, cik Tu esi bijis lielisks, dāsns un labs.

Jaunava – Tu esi nereālas kontroles frīks

Tev ir tik ļoti nepieciešams, lai viss ir perfekts un kontrolēts, un lai visi apkārt par Tevi rūpējas, ka Tu visu plāno un kontrolē, neiesaistot un neņemot par pilnu jebkuru citu. Tu pamato savu rīcību ar to, ka tici, ka rūpējies par citiem. Kad tas tiek attiecināts uz cilvēkiem Tavā dzīvē, tu kontrolē un dažreiz manipulē. Tu to sauc par sevis veltīšanu citiem, bet, kad Tu kontrolē un grozi citus pa savam, tā nav sevis ziedošana. Tu bieži jauc savu kontrolēšanas dabu ar mīlestību. Tā nav labākā īpašība esot draugam. Tomēr tā ir laba rakstura kvalitāte, ja plāno būt sērijveida slepkava.

Svari – Tu vari iejusties kā briesmīgs cilvēks

Visi zina, ka Tu esi iejūtīgs, tieši domājošs. Tu nelec pie lēmumiem, bet nosver katru faktu pirms tam. Tas liek dažus domāt, ka esi bezgaumīgs, jo bieži nevari pieņemt ātru lēmumu. Cilvēki domā, ka esi personisks, taisnīgs un mierpilns. Vienīgā problēma ir tā, ka tad, kad Tu esi iejūtīgs ar riebīgiem un briesmīgiem cilvēkiem un viņu darbiem, Tev taisnība neeksistē. Tu centies iejusties tā cilvēka kurpēs, kura morāle Tevi šausmina. Tu zini, ka naids un cietsirdība ir slikti un nepareizi, bet Tu joprojām centies staigāt to briesmīgo cilvēku kurpēs. Pavisam nedaudz un tas neaizņem ilgu laiku, lai Tu pats kļūtu par vienu no tiem sliktajiem cilvēkiem.

Skorpions – Tu kļūsti pārāk satraukts par šausminošām lietām

Ir kaut kas nogājis greizi ar Tavu iekšējo kompasu, kas Tev liek ieinteresēties par lietām. Lietas, kas Tev liek kļūt ieinteresētam un Tevi aizrauj, ir atšķirīgas no vairuma cilvēku. Tevi aizrauj kriminālais, traģēdijas un tabu. Šīs lietas aizrauj Tavu uzmanību un liek Tev aizrauties, kamēr citi no tām cenšas novērsties. Tu nezini, ko tas par Tevi norāda vai izsaka, bet Tu bieži šīs kaislības paturi sevī. Tevi satrauc, ka cilvēki par Tevi brīnīsies, ja kādam atklāsi šo noslēpumu, kā arī to, ka citi domās, ka arī Tu pats slēp kaut ko šausminošu un esi uz to spējīgs.

Strēlnieks – Tu varētu būt lielisks kulta līderis

Tu esi iedvesmojoša personība un pats to zini! Tu esi arī lielisks līderis. Tev ir laba iztēle, esi piedzīvojumu kārs un dedzi par jaunām idejām. Šī personalitāte ir iemesls tam, ka Tev ir daudz draugi un viegli iegūsti cilvēkus, kas Tev seko. Šīs visas īpašības piemitušas arī Čārlzam Mensonam (Charles Manson), Džimam Džounsam (Jim Jones) un Deividam Korešam (David Koresh). Tikai tādēļ, ka cilvēki vēlas Tev sekot, nenozīmē, ka Tev tas būtu jāļauj! Ja viņi sekos Tev pa nepareizo taku, nodarīsi viņiem vairāk ļauna, kā laba. Ja esi kādreiz sapņojis kļūt par kulta līderi, tev ir harizma un iespēja to darīt, vienkārši nedari to!

Mežāzis – Tavas ambīcijas attur tevi no jebkādām emocijām

Nav nekas, ko nedarīsi, lai sasniegtu mērķi! Tev nav problēmu kāpt pāri līķiem, lai nokļūtu tur, kur vēlies vai panāktu, ko gribi. Tev nav jūtu pret nevienu citu vai to, ko nodari viņiem. Šī uzvedība apgrūtina citiem par Tevi rūpēties vai uzticēties. Pēc savām domām Tu dari visu, kas jādara, lai sasniegtu mērķi, bet Tev vajadzētu palūkoties uz sevi no malas, lai saprastu, cik riebīga persona patiesībā esi.

Ūdensvīrs – Tava ideja uzlabot pasauli ir sociopātiska

Tu domā, ka no Tevis ir atkarīgs, lai pasaule kļūtu labāka. Kā jau ūdensvīrs, tu neļauj empātijai un domām pazust no ceļa tam, kas Tev šķiet ir jāpaveic. Tas nav no Tevis atkarīgs, lai uztrauktos par citu cilvēku jūtām, kamēr vien Tu dari savu darbu. Tu centies pārliecināt sabiedrību un visu pasauli, Tev nav laika uztraukties par citiem cilvēkiem un viņu jūtām. Tev vienalga, ja citi sadusmojas par to. Kad Tu izmainīsi pasauli, viņi to sapratīs. Diemžēl, visticamākais, ka Tu neizmainīsi pasauli un cilvēki netiks pāri savām dusmām.

Zivis – Tu esi emocionālais murgs

Tu ļauj savai sirdij sevi vadīt visu laiku. Tu esi sapņains un romantisks. Tu ļauj savām jūtām Tevi vadīt, pat ja tās Tevi ved pa nepareizo ceļu. Dažreiz šīs jūtas var Tevi novest pavisam tumšās vietās. Ir brīži, kad nevari kontrolēt savas emocijas. Esot pārāk emocionālam, Tev ir grūtības pieņemt pareizos lēmumus. Tu nevari sevi atturēt un sajust citu mirkli. Vai Tu esi raudulīgs vai agresīvs, Tu tajā brīdī nespēj sevi kontrolēt un citi cilvēki nevēlas tādēļ bieži uzturēties Tev līdzās.

Cita interesanta lasāmviela:

Kādas ir Tavas 3 izteiktākās horoskopa zīmes īpašības

Kā iespējams savaldzināt iecerēto, atbilstoši viņa horoskopa zīmei?

Horoskops bērnam: Uzzini, kāds ir mazā ķipara raksturs pēc zodiaka zīmes

Vai acis ir dvēseles spogulis?

Vai ir iespējams attīstīt gaišreģa spējas?

Vai mironis sapnī liecina par briesmām?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...