Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādēļ laicīgi veikt pierakstu pie ārsta?

Ārsta vizītes ieplānošana, Photo by NordWood Themes on Unsplash

Mēdz būt pacienti, kas pie ārsta mēdz ierasties, iepriekš nepiesakot vizīti. Iveta Skurule atgādina, ka laicīgi veikts pieraksts ir liela priekšrocība.

Laicīgs pieraksts ietaupa laiku

Laicīgi pierakstoties pie ārsta tiek ietaupīts laiks gan Tev pašam, gan ārstam, gan citiem pacientiem. Nepieteikta vizīte ir iemesls, kādēļ ievelkas rindas pie ārsta durvīm un pacienti, kas veikuši pierakstu, mēdz tikt aizkavēti. Atceries – vairums cilvēku plāno laiku, un ārsta apmeklējumu bieži vien iepriekš pieteikuši savā darba dienā, atvēlot vizītei pusdienlaiku! Turklāt ārstiem krietni nākas aizstrādāties pēc sava darba laika, ja neesi veicis iepriekš pierakstu.

Garantēta vizīte

Ja pacients ierodas pie ārsta, iepriekš vizīti laicīgi nepieteicis, viņam nav garantija, ka tiešām tajā dienā ārsts viņu var pieņemt. Jebkurš ārsts saplāno savu pacientu apmeklējumu laiku, lai maksimāli vairāki pacienti spētu tikt apskatīti, lai viņiem palīdzētu. Pat ja ārsts ir atsaucīgs un pieļauj iespēju apskatīt negaidīti ieradušos pacientu kādā brīvā brīdī, tad gadījumā, ja ir intensīva pieraksta diena, nereti ir tā, ka pacientam nākas nosēdēt līdz pat pašā, ārsta darba laika beigām, un nav garantijas, ka ārstam radīsies laiks pieņemt pacientu.

Mazāks risks saslimt

Pacienti, kas ierodas pie ārsta nesaskaņoti, ilgu laiku mēdz pavadīt uzgaidāmajā telpā, kopā ar pārējiem pacientiem, kam paredzētas vizītes. Atceries – pie ārsta cilvēki nedodas izpriecas pēc un veseli. Kādam var būt lipīga vīrusa infekcija, kādam var būt gripa. Ir liela iespēja saslimt ar citu cilvēku infekciozām slimībām, ja ar tiem tiek pavadīts kopā laiks. Tev ir krietni mazākas iespējas saslimt ar citu cilvēku pārnēsātajām slimībām, ja iepriekš ieplāno savu vizīti, atnākot noteiktajā laikā, kuru ārsts veltīs tieši Tev, neliekot Tev ilgstoši gaidīt uzgaidāmajā telpā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...