Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādi ādas kopšanas līdzekļi ir piemēroti bērniem ziemā? Iesaka dermatoloģe

Raidījums "Māmiņu klubs", ekrānuzņēmums

Raidījums "Māmiņu klubs", ekrānuzņēmums

Sausa āda, atopiskais dermatīts ziemas periodā mēdz īpaši izpausties, arī maziem bērniem. Ādas kopšanas līdzekļi ir gan losjona, krēma un spreja formās. Par bērnu un arī pieaugušo ādas kopšanu ziemā stāsta ārste, dermatoloģe Lauma Valeine, kas viesojusies televīzijas kanāla STV Pirmā raidījumā “Māmiņu klubs”.

“Rudens – ziemas periodā būtiskākās ādas problēmas mēdz izraisīt sauss gaiss telpās, pārāk intensīva ādas attīrīšana, nepilnvērtīgs uzturs un nepietiekama ūdens uzņemšana ar uzturu. Sausas ādas problēmas gadījumā ir bojāta ādas barjera, kas var radīt virspusējo lobīšanos, velkošu un niezošu sajūtu. Svarīgi izvēlēties pareizu ādas mīkstinošo līdzekli losjona, krēma vai spreja formā.” stāsta daktere Lauma Valeine. Daktere min, ka sprejs ir piemērots ļoti sakairinātai ādai, kurai nav tīkami pieskārieni, mazām ķermeņa vietām - lūpām, elkoņiem, rokām piemērota ziede vai lūpu balzāms. Vairāk skaties raidījumā “Māmiņu klubs”.

Lasi arī:

Kādas attīstošās rotaļlietas bērniem izvēlēties?

Kā bērnu atradināt no knupīša jeb māneklīša?

Kā panākt, lai bērns ēstu veselīgāk?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...