Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādus garāžas vārtus izvēlēties, ja prioritāte ir ilgmūžība?

Paceļamie garāžas vārti, Balkancom

Izvēloties garāžas vārtus, mēs katrs par prioritāti izvēlamies citas funkcijas. Vienam tā ir drošība: garants, ka mājoklis un automašīna ir pilnībā pasargāta no zādzības riska. Citam tā ir estētiskā puse: lai garāžas vārti vizuāli papildina mājas eksterjeru un organiski iekļaujas pagalma ainavā. Vēl citiem tā ir ilgmūžība: lai garāžas vārti kalpotu ilgi un neprasītu papildus ieguldījumus ekspluatācijas laikā, turklāt to kalpošanas laikam ir jābūt vērā ņemamam un to stiprinājumi nedrīkst laika gaitā pievilt. Šajā rakstā aplūkosim tieši ilgmūžības faktoru. Kādus garāžas vārtus vajadzētu izvēlēties, ja par augstāko prioritāti uzskatām to kalpošanas ilgumu?

Ilgi kalpojoši garāžas vārti privātmājām

Privātmājām lieliska izvēle ir sekciju vārti. Tie izceļas ar augstas kvalitātes materiāliem un ērtu lietošanu. Paneļa biezums ir 42 mm un tiem ir sendviča tipa vārtu konstrukcija: tērauds, putu poliuretāns, tērauds. Pie SIA BalkanCom sekciju vārtu garantija ir 2 gadi, bet tiem ir arī 10 gadu antikorozijas garantija, kas mūsu platuma grādos ir papildus ieguvums.

Der izskatīt arī salokāmos vārtu FINDOR. Tie ir uz iekšu un āru verami salokāmi vārti, ko uzstāda ne tikai garāžās, bet arī noliktavās, ražošanas telpās, rūpnīcu cehos, lauksaimniecības telpās, automazgātavās, lidostās, ugunsdzēsības stacijās, utt. To EPDM blīves lieliski iztur atmosfēras iedarbību, kā arī ziemeļu salu un tiem ir augsta ūdensnecaurlaidība. Pateicoties nelielam kustīgo daļu skaitam, tiem nepieciešama vien minimāla apkope.

Piedāvājums rūpniecības un komercdarbības ēkām

Oficiālais ALUTECH pārstāvis Latvijā uzņēmums SIA BalkanCom skaidro, ka, meklējot ilgi kalpojošus vārtus rūpniecības un komercdarbības ēkām, der aplūkot rūpniecības sekciju un panorāmas garāžu vārtus.

Rūpniecības sekciju vārti patiesi ir vieni no visilgāk kalpojošajiem vārtu veidiem to konstrukcijas dēļ. Tas ir optimāls risinājums modernām rūpniecības un komercdarbības ēkām, jo ir pielāgojamas dažādiem izmēriem. Paneļa biezums ir 42 mm un tiem ir sendviča tipa vārtu konstrukcija, kas sastāv no tērauda, putu poliuretāna un atkal tērauda. To maksimālais platums ir 8 metri, bet augstums – 5 metri.

Arī panorāmas garāžu vārti pēc izmēra ir līdzīgi: maksimālais platums – 8 metri, augstums – 5 metri. SIA BalkanCom panorāmas garāžas vārtiem dod 2 gadu garantiju, bet antikorozijas garantija tiem ir 10 gadi.

BalkanCom SIA ir pieredze dažādu veidu vārtu izgatavošanā un uzstādīšanā. Viņu mājas lapā atrodams plašs foto materiāls ar garāžu vārtiem, kur varat apskatīt uzņēmuma veikumu un turpat arī ērti pasūtīt vārtus, aizpildot formu, ko atradīsiet pie katra no piedāvātajiem produktiem. Der arī apdomāties, kura ir Jūsu prioritāte Nr.1, izvēloties garāžas vārtus, un par iespējamajiem risinājumiem aprunāties ar zinošu konsultantu.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...