Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc izvēlēties žogu ar lāzera griezumiem?

www.ivarti.lv

www.ivarti.lv

Mūsdienās nožogojuma veidi pieejami plašā izvēlē - koka žogi, metāla žogi, štaketa žogi – atbilstoši katra teritorijas īpašnieka gaumei un vajadzībām. Sava īpašuma aizsardzību iespējams nodrošināt arī uzstādot žogu ar lāzera griezumiem.

Kas ir lāzera griešana?

Tā ir tehnoloģija, kas izmanto lāzeru, lai grieztu materiālus un pārsvarā tiek izmantota rūpnieciskajā ražošanā. Lāzera griešanas priekšrocības, salīdzinot ar plazmas griešanu ir precizitāte un mazāks enerģijas patēriņš, sevišķi, ja griezumi jāizdara loksnēs no tādiem materiāliem kā alumīnijs un tērauds. Lāzera griezumiem ir arī kvalitatīvāk apstrādātas malas un iespēja izgriezt sarežģītas formas.

Kādas priekšrocības ir nožogojumam ar lāzera griezumiem?

  • Šāds žoga veids lieliski iekļaujas gan pilsētvidē, gan laukos. Askētiskais un modernais dizains organiski saplūst ar apkārtni, turklāt žogi pieejami dažādās krāsās.
  • Tiem ir augsta izturība pret koroziju un plaša papildu aprīkojuma izvēle.
  • Raksts tiek izdedzināts ar precīzu lāzeru un lāzera griezumi ir tieši tik lieli, lai neradītu noslēgtības iespaidu, tajā pašā laikā nodrošinot nelielu caurredzamību un maksimālu privātumu.
  • Žogi ar lāzera griezumiem neielaižas kompromisos ar praktiskumu un veic visas funkcijas, kas no žoga tiek sagaidītas.
  • Pēc uzstādīšanas, par žogu nav nepieciešamas pārmērīgas papildus rūpes, kas prasītu regulārus laika un finanšu resursus.

SIA “BalkanCom” ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi, kura iegūta veiksmīgi piemeklējot un realizējot risinājums atbilstoši katra klienta vēlmēm un situācijai. “BalkanCom” piedāvā uzstādīt paceļamos, bīdāmos un veramos garāžu vārtus, ruļļu vārtus, vārtu automātiku un vadības sistēmas, žogus un sētas, alumīnija atvāžamos tiltiņus un izlīdzinošās platformas, kā arī žalūzijas un aizsargžalūzijas.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...