Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Karstā vaksācija ar sveces liesmu un citi Magones skaistumkopšanas padomi mājas apstākļos

Magone Šutoviene, "Slavenības. Bez filtra"

Nav nekāds noslēpums, ka pandēmijas laiks un fakts, ka ir liegti skaistumkopšanas pakalpojumi, mudinājis daudzas sievietes likt lietā radošas idejas un iemācīties sevi “savest kārtībā” pašas spēkiem – gan “mājas apstākļos” krāsot matus, kopt sejas ādu, veikt manikīru, vaksācija un citas procedūras. Viņu vidū arī populārā šovu zvaigzne Magone Šutoviene, kura “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā demonstrēs ne tikai, kā no jēlas olas pagatavot sejas masku, bet arī veiks kāju spalvu karsto vaksāciju ar sveces liesmu.

“Praktiski, ērti, lēti un dizains ģerevņa. Sāpēt – nesāp pārāk daudz. Nu, tā mazliet pakutina” metodi steigs lielīt šova zvaigzne, priekšrocību vidū minot arī tās zemās izmaksas, kas nepārsniedzot pat vienu eiro un visiem pieejamo “atribūtu” klāstu – esot nepieciešams vien svece un sērkociņi.

Tiesa, pirms uz savas ādas izmēģināt šovu zvaigznes ieteikto metodi, aicinām katru pašu izvērtēt savas prasmes un parūpēties par ugunsdrošību.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...