Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāievēro, izmantojot skaistumkopšanas pakalpojumus pēc 15.novembra

Frizieris, foto by Engin_Akyurt, pixabay.com

Frizieris, foto by Engin_Akyurt, pixabay.com

No 2021. gada 15. novembra skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu sniedzēji, atsākot darbu, pakalpojumus varēs sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē, ziņo Ekonomikas ministrija.

Saimnieciskie pakalpojumi, tostarp, skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumi var tikt sniegti tikai epidemioloģiski drošā vidē ("zaļajā" režīmā), ja:

  • tiek ievērotas vispārējās un specifiskās epidemioloģiskās drošības prasības
  • tiek veikta vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu verifikācija
  • apmeklētāju ar bērniem plūsmas tiek nodalītas laikā vai telpā (piemēram, nodalīšana telpā – ar sienu, nodrošinot, ka apmeklētāju plūsmas ar bērniem nepārklājas ar pieaugušo plūsmām bez bērniem, vai nodalīšana laikā – nodrošinot, ka epidemioloģiski drošā vidē tiek apkalpoti apmeklētāji ar bērniem līdz plkst. 15:00, bet pēc plkst. 15:00 – tiek apkalpoti tikai pieaugušie.

Lai sniegtu un saņemtu pakalpojumu, pakalpojumu sniedzējam un saņēmējam jāvar apliecināt vakcinācijas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 pārslimošanas fakts.

Pakalpojumi bērniem

Bērns, kurš jaunāks par 12 gadiem, var saņemt pakalpojumu bez sertifikāta, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un pakalpojumu sniedzējiem jānodala apmeklētāju plūsma ar bērniem.

Bērns, kurš vecāks par 12 gadiem, var saņemt pakalpojumu ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks kā 72 stundas, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un pakalpojumu sniedzējiem jānodala apmeklētāju plūsma ar bērniem.

Vairāk lasi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...